Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már legalább 4hónapja védekezé...

Már legalább 4hónapja védekezés nélkül szeretkezünk a párommal, de nem estem teherbe. Régebben sokszor vettem be 72órás esemény utánit. Lehet hogy emiatt most nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elképzelhető!!!

Ez nagy felelőtlenség : 72 órás tablettákat bekapkodni....az csak sürgősségi esetre van!

Nekem életemben kétszer kellett bevennem,mind a két alkalommal óvszer szakadás miatt,de még így is mondta a doki,hogy óvatosan kellene ezzel,mert sok galibát okozhat!

És okozott is nekem,rá 2 hétre megjött a menszeszem,idegileg totál kivoltam,hisztis voltam és sorolhatnám!

A hormonrendszered totálisan szétcseszted a ezekkel a "lórugás" hormontablettákkal....

2013. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jót nem tettél vele, de ezzel szerintem Te is tisztában vagy. Bár ez a 4 hónap még nem olyan sok a próbálkozással,még adj magatoknak 6-8 hónapot.
2013. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

A helyedben elmennék a nőgyógyászomhoz,és megkérném,hogy egy vérvétellel nézze meg a hormonháztartásod,hogy mégis hogyan áll.Azt nem árt tudni...

2013. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!