Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer és későn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer és későn vettük észre, elmentünk esemény utáni tablettáért, be is vettem,3 nap eltelt, de még nem jött meg. Viszont ismét szeretkeztünk a barátommal és ismét kiszakadt az óvszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

De persze ismét későn vettünk észre, pedig ellenőriztük mielőtt elment. Szerintetek mit tegyek? Gyógyszerért nem mehetek el megint hiszen nem lehet ilyen sűrűn.Értelmes válaszokat szeretnék kapni, valaki segítsen.. :-(

17L



2013. aug. 7. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
jobb fajta óvszer kéne ha ilyen gyakran kiszakad
2013. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Bummer ***** válasza:

Hasonló kérdés már volt. Először is mindenképp vegyél tesztet, vagy szerezz gyógyszert.

Másodszor cseréljétek le a gumit. Jó márkát, jó méretet, friss szavatosságút.

[link]

Ezt ajánlom.

2013. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Masculant használtunk, amit alig egy hete vettem.

Mégis milyen gyógyszert szerezzek? :(

Az esemény utánit max évi 2-3 alkalommal lehet alkalmazni, mert rengeteg hormont tartalmaz..

2013. aug. 7. 16:32
 4/23 anonim ***** válasza:

Menjetek nőgyógyászhoz, de nem hinném, hogy sokat tudna tenni...


Egyébként valamit nagyon sz.rul csináltok, ha kétszer kiszakad egymás után...

2013. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Térj át fogamzásgátlóra. Ha pedig nem akarsz, akkor durexet használjatok. Igaz drága, de szerintem jobb. Ezen kívül menj el mindenképpen nőgyógyászhoz, ő majd tanácsol valamit. Ne halogasd, ez fontos.
2013. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmit sem lehet tenni, imádkozhatsz.
2013. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

mit tud tenni a nőgyógyász? mit írna fel? :(

esetleg valami tipp, amivel csökkenthetem az esélyét, hogy teherbe essek?

mondjuk hallottam olyat, hogy azonnal megpróbálni kimosni a szervezetből, amit meg is tettem szappanos vízzel, vagy barátnőm a citromlevet javasolta, szerintetek??


egyébként a 4. kommentelőnek annyit, hogy ott rontottuk el, hogy nem dobtuk ki azt a csomag óvszert, amiből egy kilyukadt...

2013. aug. 7. 17:15
 8/23 anonim válasza:
Szia. Szerintem a tabletta miatt nem jött még meg. Az rendesen betesz a szervezetednek, mint ahogy Te is írtad, nem is lehet sokszor bevenni. Én nem gondolnám, hogy terhes vagy. A második baleset mikor volt? Ha a ciklusod közepén, kicsit nagyobb az esély, de akkor sem sok. Mivel már késik a menzeszed,csinálj egy tesztet, de tuti negatív lesz. :-) A gumit pedig dobjátok ki:-)
2013. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Hiába mosod ki drága szívem, ezen már semmi sem segít! A méhedig nem fog feljutni a víz, tehát semmi értelme!

A citromlé meg szétmarná a hüvelyedet, de próbáld ki, legalább egy ideig képtelen leszel a szexre és így a gumi sem fog kiszakadni.

2013. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A 9. kommentelőnek üzenem, hogy értelmes válaszokat kértem, nem civilizálatlan parasztokét.

A 8. kommentelőnek pedig, hogy az első baleset épp akkor volt amikor elmúlt, szóval még jó 3 hét múlva kell megjönnie. Egy nőgyógyász neten azt mondta, hogy a tabletta hatása még benne van a szervezetemben 72 órán belül és kicsi esélyét látja.. :-o Köszönöm a kommentedet, sokat segítettél :-)

2013. aug. 7. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!