Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés

Múlthét szombaton együtt voltam a barátommal, kiszakadt az óvszer. Hétfőn hozzájutottam esemény utáni tablettához(Escapelle), be is vettem körülbelül 45 órára. Tegnap ismét lefeküdtünk, újból kiszakadt. Nem is értem, ezelőtt sosem volt rá példa, most pedig egymás után kétszer is. Mit tehetnénk? Iszonyatos módon idegbetegek vagyunk mindketten, nem akarunk gyereket. Tényleg nem lehet bevenni egy cikluson belül több 72 órás tablettát? A hétfőn bevett tabletta már tegnapra nem adott védelmet, ugye? Én biztos vagyok benne, hogy nem, ezt csak barátom miatt kérdezem, ő ebben reménykedik. Várok minden jellegű tanácsot, normális hangnemben. Köszönöm előre is!

18l



2012. szept. 28. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz sürgősen.Ő tud választ adni
2012. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ma nem tudok sajnos elmenni, de barátom már dolgozik, van egy nőgyógyász ismerőse, aki minden nap bejár hozzá, ő adta a múltkori tablettát is, ma fognak beszélni erről, aztán hétfőn elmegyek.
2012. szept. 28. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz már késő?

De miért szakad ki?mikor volt? az aktus végén vettétek észre?

2012. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez is igaz. Viszont ma nem hinném, hogy el tudok menni, fél 12-től estig vigyázok egy 10 hónapos babára(milyen ironikus...)

Amúgy igen, mindkét esetben az aktus végén vettük észre, mikor a párom ellenőrizte a gumit. Ez annyira gáz, több, mint egy éve feküdtünk le először, azóta sosem volt ilyen, csak most... egymás után kétszer is :(

2012. szept. 28. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:

előfordul... Rossz volt az anyaga,és túl hevesek voltatok...

nagyon kiszakadt?

Ha beszél az ismerősével ő tud segíteni.

2012. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom, persze, de akkor is :( Amúgy eléggé, később még a lepedőn is találtunk gimidarabokat. Jézusom...

Mindenképp beszél ma délután az orvossal, reméljük, tud valami pozitívat mondani.

2012. szept. 28. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
No én pont emiatt határoztam el már korábban, hogy ha szakad a gumi, akkor az esemény utánitól számítva 1 hónapig no sex! Igaz, eddig egyszer sem szakadt el, de nem árt felkészülni a legrosszabbra!
2012. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hogy sikerült úgy összehozni??? ilyen ultravékony volt?

tuti gyártási hibás... azért ilyennek nem szabadna előfordulnia

2012. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, Lifetyles ultra thin volt mindkettő. :/
2012. szept. 28. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon kiszakadt?"

:-D:-D:-D:-D

Miért,ha csak kicsit?:-D

2012. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!