Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a változást a...

Mi okozhatja a változást a menstruációs ciklusomban?

Figyelt kérdés
Először is mindenképpen leszögezem hogy meg fogom keresni a nőgyógyászomat de tapasztalatokra lennék kíváncsi. Júliusban a ciklus 27. napján jelentkezett a vérzés ami a szokásostól bőségesebb volt. Augusztusban a ciklus 30. napján de kevés rózsaszínes barnás volt a vérzésem és kb 2 nappal kevesebb ideig tartott. Szeretnénk babát nem védekeztünk utána a ciklus 33. napján teszteltem ami negatív volt és meg is jött de szintén inkább rózsaszínes barnás és kevés, igaz még csak első napon tatok. Vérzés előtt sokat émelyegtem és puffadtam azt hittem sikerült a baba. Valami komoly bajom lehet?
2013. szept. 12. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy beteg lennél.

Én egy picivel később csinálnék megint egy terhességi tesztet,mert lehet hogy akkor még nem volt kimutatható.

2013. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!