Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy fogom ilyen menstruációs...

Hogy fogom ilyen menstruációs fájdalmakkal leélni az életemet? Suliból még elmegy, ha hiányzok 1-2 napot, de egyszer majd dolgoznom kellesz, ráadásul hasmenéssel menstruálok.

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb. Amikor 13 évesen megjött, akkor még egyáltalán nem ilyen volt, hogy hányingerrel és hasmenéssel tarkított, most 18 vagyok és hónapról hónapra rosszabb. Nem használ semmilyen hideg, meleg vizes borogatás, 5 nospa, semmi. Olyan, mintha kifacsarnák ez egész hasamat, fáj egészen a hüvelyemig.

2013. szept. 5. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tünetekkel szenvedtem,Anyukám mindig mondta:szülsz egy gyereket elmúlik.Igaza lett.

Persze addig is ki kell bírni valahogy.Próbáld ki a barátcserje kapszulát.Azt nem csak menstruáció idején,hanem egész ciklusban kell szedni,és sokat segít.Ellentétben a nospával,ami nálam csak arra volt jó,hogy kikészítse a gyomromat.

2013. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt nem akarsz felkeresni? Hátha tud mondani valamit. Anyám azt mesélte még régebben, hogy neki is annyira erős görcsei voltak, hogy járni nem bírt, elment dokihoz, aki felírta neki a fog. gátlót és attól jobban lett - gondolom a hormonok miatt. Doki biztos tud valamit javasolni.
2013. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá az Aviva tornára, könyv is van, tanfolyam is.
2013. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés megszüntette,semmi bajom azóta.Igaz nem próbálkoztam semmi gyógyszerrel,vagy más dologgal,sajnos.
2013. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a szüléstől még nagyon messze vagyok, nem fogom ezt még egyszer kibírni. Megkérdezem majd az orvost.
2013. szept. 5. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Az Aviva tornáról én is jókat hallottam, + javaslom a Premens tabletta szedését. Vény nélkül kapható, barátcserje kivonat. De arra számíts, hogy hosszabb távú (2-3 hónap) szedésnél kezdi kifejteni a hatását.

Ha lehet, ne engedd, hogy hormonokkal tömjön a doki, ez csak elfedése a problémának. Persze egy kivizsgálás hasznos lenne.

2013. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló lehet, hogy javítana ezen, de én egyáltalán nem javaslom.Akármilyen alacsony hormontartalommal bír, megzavarja a szervezetet, aminek akár hosszútávú következményei is lehetnek.

A barátcserje is jó ötlet, ott van még a ligetszépe, mint a női hormonrendszer kilengéseit csillapító és egyensúlyba hozó fitonutriens,és ami nagyon melegen ajánlott, az a cink pótlás!!Olvass utána! Táplálkozás: Szendi Gábor szerint a paleolit táplálkozás(tejtermék és gluténmentes étrend)képes megszüntetni a premenstruációs tünetegyüttest. Vashiányod van-e?

2013. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én barátcserje kapszulát szedek már 4 hónapja és mikor megvan, akkor 1 db. algoflex M-et.
2013. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!