Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye szinte biztos, hogy nem...

Ugye szinte biztos, hogy nem lehetek terhes? Nem kell teszt sem?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban vesztettem el a szüzességem, és azóta egyszer-kétszer lefeküdtünk a barátommal....lasan két hete voltunk utoljára együtt...elhet, hogy volt egy kis felfázásom is...most 6 napot késett a menstruációm de borzasztóan aggódtam a terhesség miatt...még nagyon nem szeretnék. Vettem tesztet, de nem használtam mert tegnap megjött. Állagra, mennyiségre nem látok különbséget attól mint mikor rendes időben jön meg...szóval mintha mi sem történt volna. Akkor most már nincs miért aggódnom? Fellélegezhetek?

2013. szept. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen, de vannak olyan nők, akik terhesség alatt is véreznek. Egy teszt nem árt...
2013. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztet azért majd csináld meg és védekezzetek, anélkül ne szexelj.
2013. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan elvárod, hogy valaki megmondja neked így látatlanba.

Egy másik kérdés alatt egy hihetetlen intelligens hölgy már leordította a hajat a fejemről, mert őnagyságának azt mertem tanácsolni, hogy menjen el terhességi tesztet venni. Hát neked sem tudok mást.

Ésszel kell csinálni!

2013. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Védekeztünk..és minden rendben volt..vigyázunk! Csak az a 0.001% ilyenkor ha nem jön meg rendesen mégis idegesíti az embert, nem?
2013. szept. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!