Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, már nem szűz...

14 éves vagyok, már nem szűz és 3 napja ilyen sárgás-fehéres váladék jött belőlem és büdös is de azóta egyre kevesebb jön és már nem érezni annyira a szagot. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert 14 éves létedre mindenkivel összefekszel. Drága jó szüleid biztosan büszkék rád.
2009. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Megérdemled
2009. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég valószínű, hogy gombád van, menj vele orvoshoz. És ne szexelj gumi nélkül.
2009. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj gyorsan nőgyógyászhoz, sikerült valami fertőzést összeszedned. Ne halogasd, mert nagy baj lehet belőle (pl. meddőség, azaz sohasem lehet kisbabád). Ne felejtsétek a fiút is kezelni (urológus!).


Ne haragudj, de 14 évesen tényleg inkább tanulj, sportolj, szórakozz. Persze, pasizz, de nem kell ágyba dőlni! Hol vannak már azok a reszketős, remegős tinipuszik, ölelések, összebújva suttogások? Manapaság amint tudjátok egymás nevét, ugrotok az ágyba... tisztelet a kevés kivételnek.

2009. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Egyébként 1 és fél éve vagyok eggyütt a barátommal és nem mindenkivel fekszem le !!!!! Nem vagyok olyan !
2009. nov. 4. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Az lehet, de a pasid az még attól félrekúúrhat, aminek ez lesz az eredménye...


Valszeg Kankót adott neked!


Sürgösen rúgd pics@n, de a legjobb ha levágatod apáddal mint egy malacot!!!


Nameg Alap Lenne Hogy 18 áv alatt CSAK GUMIVAL DUGSZ ha már mindenáron erre adtad a fejed tanulás helyett!!!!

2009. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy hüvelygomba csak akkor alakul ki, ha megcsal a barátod. Lehet annak ezer más oka is: nem voltál elég nedves-súrlódott szex közben; pisilés közben a felcsapódó vizelettől; tampont nem teljesen tiszta kézzel raktad fel; barátod nem teljesen tiszta kézzel ért hozzád odalent; ha tangát hordasz a végbélnyílásodból a hüvelybemenetedhez hordja a fenekedben lévő bacit(pl székelés után).... szóval nem kell ahhoz megcsalni, hogy bajod legyen.

Ez viszont szinte 100, hogy hüvelygomba. Mindenképpen kezeltesd, ne próbálkozz otthoni kenegetéssel. Még a Canesten Combit sem ajánlom, ha első alkalommal tapasztaltad ezt magadon. Menj el dokihoz, ő ad hüvelykúpot, vagy krémet; ad a barátodnak is(nem hüvelkúpot:D), aki szintén kezeli magát, és egy héten belül már semmi bajotok sem lesz.

Ajánlom még, hogy használj intim lemosót fürdéskor, és szex után. A Sába a legjobb.

Sok sikert.

2009. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én sejtem, hogy dokihoz nem fogsz menni, mert ezek a kis tinik félnek, ciki.... akkor vegyél Canesten Combit és azt használd!
2009. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ha volt ennyi eszed, hogy 14 évesen össze fekszel valakivel, akkor így utólag biztos van annyi is, hogy tudd mit kell ilyenkor tenni!


Előbb gondolkodni kéne, nem széttenni a lábad, főleg 14 évesen.

2010. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!