Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köröbelül 1 hete feküdtem...

Köröbelül 1 hete feküdtem utoljára le a pasival és tegnap óta fáj viszket és asszem piros ( nem tudom milyen az ereti szine ) és néha csip a pisilés is . Mit csináljak? És mehetek egyedül ha 15 éves vagyok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hova akarsz menni egyedül?


Ohh nem lehet elég korán összeszedni egy jó kis kankót, vagy hasonló nemi betegséget. Sajnos szüleid így is úgy meg fogják tudni, hogy a kicsi lányuk, már kezdi a r banckodást.

2013. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

összeszedtél egy húgyúti fertőzést.


szerintem mehetsz egyedül dokihoz, és ajánlott is minél hamarabb, hogy ne szaporodjanak el a baktériumok teljesen.

2013. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A dokihoz . És a barátommal 3 hónapja vagyunk együtt .de Namíbia zavar nem is ismerlek . A doki ugye nem mondja el a szüleimnek ? Mi lehet ez ?
2013. szept. 13. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

most egy pasival, vagy a pasiddal? bár mindegy, csak ne ködösíts.


a doki nem mondhatja el, mivel orvosi titoktartás kötelezi. szerintem.


namíbiai a palid?

2013. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dokit orvosi titoktartás kötelezi, hogy ne mondja el a szüleidnek. Baktériumos fertőzés, és nem szabad elhanyagolni, mert csak eldurvul.
2013. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon korán kezdted a nemi életet.

Lehet, hogy gombád van.

2013. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!