Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsival mentek sétálni...

Czibere judit kérdése:

Babakocsival mentek sétálni és közben pisilned kell. Lehet hogy bent vagy egy plázában vagy olyan helyen ahol van wc. De az csak egy dolog. Csak nem hagyod kint egyedül még a mosdóknál sem. Vagy legalább is én biztos nem. Szóval. Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg vissza tartanám. Egyedül messze nem megyek babakocsival, ha pedig egyedül vagyok, nem vagyunk el olyan sokáig hogy ne bírjam ki hazáig.
2013. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
beviszem magammal, menj a mozgássérültbe,az elég nagy,hogy a babakocsi is beférjen
2013. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%
a nyomorék wc-be begyek.
2013. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

hát biztos jól át kell gondolni, mondjuk esetemben ez nem is lesz kérdés, hiszen ikrek, ha még egy lenne, be tudnám vinni magammal pisilni egy hordozóban, na de kettőt!:)

a legjobb szerintem nem messzire menni, amíg nem tud járni/állni, vagy valakivel.

ha sos lenne, rám jönne valami halaszthatatlan wc-zés, akkor betolnám őket a wckhez és valahogy kilesnék rájuk, gyorsan elintézném a dolgom.

2013. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Szia. En nagyon pisis vagyok, szinte mindig pisilnem kell. Ha van ra lehetosegem akkor a mozgasserult wc-be megyek be, oda beferek a babakocsival. Ha nincs akkor viszont visszatartom, es sietek haza :) Kint nem hagynam soha.
2013. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sosem hagyom kinn sehol. Még a boltba is betolom a kocsit. Előfordul, hogy rondán néznek rám az eladók.. Lehet azt gondolják, hogy a kocsiba rejtve el akarok lopni valamit, de nem érdekelnek.. nem hagyom kinn a babámat. A wc-nél sem. Hosszú időre, messzire inkább nem is megyek.
2013. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére van néhány hely a belvárosban, ahová be-be szoktunk ülni, így látásból ismernek a pincérek, a pékségbe is minden nap járok, szinte minden nap sétálunk arra, így nem gond megkérni őket, hogy figyeljenek 2 percig a fiamra. Természetesen betolom, nem hagyom kint mindig egy helyre megyek. Nem fordul elő gyakran, de mivel szoptatok, elég sok folyadékot iszok és emiatt biztosan nem loholok haza.
2013. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is a mozgássérült wc-be megyek ilyenkor.
2013. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mozgássérült wc.
2013. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Babeli Zurzavar ***** válasza:
77%
a legutolso wc-be menj, allitsd a babakocsit ele igy hogy elobb kinyitod az ajtot... be nem latnak, tr meg latod a babat!
2013. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!