Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjt kúrát szeretnék tartani...

Léböjt kúrát szeretnék tartani, szerintetek hány napos a maximum, amit itthon szabad, felügyelet nélkül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom 1 hét max.Lehet többször is de szünetet kell közte tartani.
2010. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tartani ilyen kúrát, DE azt tudod, hogy ez NEM fogyókúra?!?! Ettöl nem fogysz, CSAK vizet veszitesz, (meg méregtelenit) és utána gyorsan visszapótolja a szervezeted.
2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek 1 naposat kellene tartanod sztem, később csinálhatod 2,3 stb napig is
2010. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Azért ez annál komolyabb dolog, mint hogy itt elolvass néhány mondatot, aztán nekiállj.


Legalább keress néhány a témával foglalkozó honlapot és ott olvasgass!

2010. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy nem fogyókúra, csak nem tudtam, milyen egyéb témába írjam. :)

Csináltam már három naposat, általában félévente csinálok, csak most többet szeretnék.

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 12. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
5-6napnál ne csináld tovább...tönkremennek a bélbolyhaid,és életed végéig egy csövön keresztül fogják kivezetni az ürüléked.Meg azért durva ennyi ideig kaja nélkül.Két-három nap bőven elég.
2010. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor marad a 3 napos. :)
2010. júl. 12. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!