Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan viszitek el a...

Ti hogyan viszitek el a betétet az osztályteremtől egészen a mosdóig?

Figyelt kérdés
11/L még nem menstruálok, fehér folyásom van és tisztasági betétet használok. Ha zsúfolt az osztály hogyan vegyem ki a táskámból és tegyem be a zsebembe? És ha nincs zsebem? Pls help me!
2013. szept. 16. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs zsebed,akkor a nadrágodba csúsztasd be félig,és húzd le a pólód.Akkor nem látszik.

Azt tanácsolom,hogy azon a pár napon majd olyan nadrágot/pulcsit vegyél fel,aminek van zsebe,és már a suliba indulás előtt tedd bele a betéteket.Így ott nem kell szórakozni vele,egyszerűen kimész a mosdóba.

2013. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk ki esik a zsebemből, a többiek meg ki röhögnek, mert csak nekem van, akko mit csináljak? Ja és persze most kaptam új osztályfőnököt, vele nem beszéltem ilyenekről, a régi tancinál neki mondtam el először hogy fehér folyásom van, tök jól elvoltunk és dumál rum az ilyenekről, de most ez más úgy be vagyok szarva
2013. szept. 16. 18:04
 3/17 A kérdező kommentje:
Ki felejtettem hogy ha mondjuk felmérőt írunk, és érzem hogy valami nincs rendben, nagyon csend van, én felemelem a kezem szólok hogy ki szeretnék menni, és nem elég hogy belezavarok a felmérőbe, még azt is lássák hogy én a táskámból át teszek valamit a zsebembe, vagy viszek magammal egy kis táskát
2013. szept. 16. 18:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell beszarni, ez természetes dolog. Ha röhögnek akkor meg hadd röhögjenek. Én mindig a táskámban tartom és ha kell cserélni viszem a tatyóm is és kész. Ja meg hivok magammal egy lányt aki áll az ajtóban, hogy ne nyisson rám senki.
2013. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akik ezen röhögnek, azok nem normálisak!
2013. szept. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazad van szerintem sem normálisak( mondjak amelyik fiú nem röhög ezen az se biztos hogy teljesen normális :D) én ha egy fiú táskát vinne a fürdőbe én azon se röhögnék, pedig ő fiú
2013. szept. 17. 18:46
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazad van szerintem sem normálisak( mondjak amelyik fiú nem röhög ezen az se biztos hogy teljesen normális :D) én ha egy fiú táskát vinne a fürdőbe én azon se röhögn
2013. szept. 17. 18:47
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlen kétszer ment el
2013. szept. 17. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó megoldás ha előre beteszed a zsebedbe a betétet, bár kissé ez kockázatos ha kicsúszik,kilátszik...

Én a táskás módszert javaslom ha jól gondolom 5-es vagy, így már mászkáltok teremről-teremre igy ez sem lenne fura.. :)

Ja és szerintem még az is jó módszer ha egy kis neszeszerben viszed el a mosdóig, ez nem feltünő :)

Sok sikert!! :)))

2013. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben van és ha röhögnek, na csak röhögjenek ez természetes, és legfeljebb megmondom hogy WC- papírt szoktam használni, nem úgy mint " egyesek", erre elszégyeli magát és minden megvan oldva
2013. szept. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!