Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mindenkinek...

Ez normális? Mindenkinek ilyen, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Vérzési zavaraim vannak, ezért elmentem kivizsgálásra. Ott kérdezte tőlem a doki, hogy a mellem közt van e szőr, az ajkam felett, meg ilyen szokatlan helyeken. Persze azt mondtam nem, meg hát le kellett vetkőznöm, szóval ő is megbizonyosodott a dologról. De észrevettem hogy egy kicsi valóban van. Ha tükörből nézem a mellkasom, vagy más, akkor nem látszik, de ahogy én látom, felülnézetből... úgy úgy néz ki, hogy van. Azt tudom, hogy alapból szőrös típus vagyok, sötét, sok szőr. Pl. a hasamon, a mellemen, ahogy néztem, a mell között is van, meg a bikinivonalban is elég sok szőr van. Arra gondolok, hogy a bugyi mellett, a lábtövemnél is van szőr. Ez baj? Meg ha elég közelről nézem akkor egy icipici bajuszom is van. Na most akkor én ezt túlreagálom? Hiszen az orvosnő nem mondott semmit sem.. Decemberben megyek ellenőrzésre. Megemlítsem?

14L



2013. szept. 18. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőr mindenkinek van mindenhol, az más kérdés, hogy csak pihék, vagy erőteljes e?
2013. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pihék.. de olyan világos barna. A lábamnál meg..ott meg olyan mint a szeméremszőrzet..
2013. szept. 18. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Piheszőrök vannak másnak is. Ha ezt csak akkor látod,ha bizonyos szögben,ill. fénynél nézed,ilyen mindenkinek van. A hasadon a szeméremtest felett kilóg-e a bugyiból a szőr és milyen az alakja? Egyenes vonalban végződik a hasadon,v. háromszög alakban,minta férfiaknál?
2013. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló tipusú vagyok mint te, sötét, sűrű erős szőrzetem van, főleg intim részen, bikinivonalnál, combom tövénél. De van kicsi a hasamon, mellem között is, és pici bajusz. De ezek csak közelről láthatók. Nőgyógyász megvizsgált, azt mondta, nincs semmi betegségem, egyszerűen ezt örököltem. 15/L
2013. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze megemlítheted, de szerintem ez normális.
2013. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!