Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj-feszít a petefészke...

Nagyon fáj-feszít a petefészkem. Ha menstruálok is megvizsgál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Nem a menstruációtól fáj, ez már tart egy ideje, de már elég rossz. :(

Gondoltam ma elmegyek a nőgyógyászhoz, de megvan enyhén - ez baj?? Így elküld vagy megvizsgál így is? Mivel nekem kb 7 nap a mensi, nem szívesen várnék még egy hetet..


2009. nov. 5. 09:44
 1/10 A kérdező kommentje:
És rákszűrést is csinál így?
2009. nov. 5. 09:45
 2/10 anonim válasza:
Nem vizsgál meg amikor megvan a mensid. Várj egy pár napot.
2009. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem, ugyan más miatt, de megvizsgált menses közben is, a rákszűrés miatt később kellett visszamennem. remélem gyorsan meggyógyulsz!:)
2009. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Milyen fájdalmat érzel? Azt hiszem egy cipőben járunk... több mint 10 éve van menzeszem, tudom mi a menstruációs görcs. Az utóbbi 3-4 hónapban nem görcsölök, hanem folyamatos feszítő, nyomó fájdalmat érzek (csak mensi alatt) Az orvosok nem tesznek semmit, hiába mondom. Az egyik mondta, hogy esetleg endimetriózis, megkéne vizsgálni, azóta persze semmi... Megint mensizek, megint fáj, gondoltam ma megint elmegyek orvoshoz, de én sem tudom van-e értelme. Ha elmegyek este megírom mi volt.
2009. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem nem csak mensi alatt van, hanem egyébként is. Most, hogy elkezdtem menstruálni még rosszabb. Ezért szerettem volna elmenni megnézetni magam, de nem tudom hogy mensi alatt is foglalkoznak e velem..Nekem sem görcsölés, hanem feszítő-nyomó fájdalom, mintha lenne ott valami...

2009. nov. 5. 13:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha sürgős a baj, természetesen megvizsgálnak menstruáció közben is, de rákszűrést így nem lehet csinálni. Mivel azt írod, nemcsak menzesz alatt érzed ezt a furcsa fájdalmat, hanem már régebb óta, szerintem most már bírd ki ezt a néhány napot és úgy menj el az orvoshoz. Rákszűrést is mindig a menzesz utáni első héten tanácsos csinálni és így legalább nem intézik el a panaszodat sem annyival, hgy biztosan csak a menstruációd miatt fáj.
2009. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Voltam végül is nődokinál. Menzesz alatt nem vizsgálnak meg, maximum fájdalomcsillapítót vagy gyulladáscsökkentőt írnak fel. Az doktor úr azt mondta a fájdalmaimmal menjek vissza akkor, ha nem menzeszelek. Szóval úgy tűnik tényleg várnod kell még elmúlik. Sajnálom és jobbulást.
2009. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtad! Akkor én is várok amíg elmúlik..remélem semmi komolyabb :(

Neked is jobbulást!!

2009. nov. 6. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálat?

Várd meg míg elmúlik -

2014. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán egy uh-t megcsinál
2014. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!