Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok megvizsgálhat...

Ha menstruálok megvizsgálhat a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Múlt héten nem voltam iskolában, elmentem a háziorvoshoz arra hivatkozva, hogy menstruáció miatt fáj a hasam, nem irattam ki magam, csak keddre. Igazából aznap nem is fájt a hasam , csak kicsit és nem is volt menzeszem. Aztán aznap délután tényleg megjött, de csak nagyon kicsi volt és barna, aztán estére hasmenésem lett (bár szerintem csak az almalétől) másnap megint elmentem, hogy mégis csak ki szeretném magam iratni péntekig, mert hasmenésem van és fáj a hasam. Ma megint nem voltam suliban. Elmentem orvoshoz ugyanebből az okból (de hasmenésem nem volt.) Tényleg megvan még mindig, de már nagyon folyik és néha csak úgy megindul és már piros. Hasam egy kicsit fáj néha. Azt mondta az orvos hogy csak úgy ad igazolást ha holnap elmegyek a Délpesti kórházba nőgyógyászatra és holnap visszamegyek as lappal. Mit mondjak a kórházban, hova kell menni, kitől kell beutalót kérni vagy hogy működik ez? Délután is mehetek ugye? Még sosem voltam nőgyógyásznál. Ha menstruálok nem "turkálhat ugye?" Kérlek erre válaszoljatok, nem kérek semmi kioktatást az iskolával kapcsolatban. köszönöm.

15L


2011. máj. 18. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam. Az orvostól már kaptam beutalót. Hova kell vinnem?
2011. máj. 18. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs rajta a beutalón hogy hova kell menni?

Egyébként, igen megvizsgálhat nőgyógyász vérzésnél is, engem legalábbis egyszer megakart úgy, azt mondta ez nem akadály, aztán mondtam neki, hogy nekem az lenne az első vizsgálat meg minden, úgy hogy nem erőltette a dolgot. (mert hát mégiscsak kellemetlen úgy)

2011. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az van rajta, hogy Intézet: Semmelweis Egyetem

Osztály: I. szül. amb.

Remélem nem fog.. :S

Elötte a bejáratnál oda kell adni a beutalót, vagy hogy?

2011. máj. 18. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy abban a kórházban hogy van, ahova én járok ott először a Regisztrációba kell menni és ott odaadni a beutalót vagy ha nncs akkor elmondani, hogy mi a panasz és akkor ott megmondják, hogy hova kell menni. Ha nincs ilyen akkor megkeresed a nőgyógyászati ambulanciát és ott az orvosnak elmondod, hogy mi a gond.
2011. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megírod, hogy mi volt?
2011. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még nem mentem el, nemsokára indulok.

De azért még valaki írhatna higy mi lesz, mert eléggé félek..

Ma hazajöttem suliból mert nagyon átáztam. Tampont használok és a felhelyezés után másfél órával teljesen átázott a gatyám, mindenem..

2011. máj. 19. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy, akkor tuti nem vizsgál meg.

Ha nem, akkor megvizsgálhat.

2011. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!