Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg inkotenciám van, vagy...

Tényleg inkotenciám van, vagy csak fölfázás?

Figyelt kérdés

Egyre idegesebb vagyok ,mert nem tudom hogy mi a bajom.Egyszer úgy érzem,mintha fölfáztam volna,másszor meg egyszerűen csak alig birok elmenni a vécéig!

Fél éve szültem császárral egy 5 kilós babát.

Mik a tünetei az inkotenciának??és a meleg-hideg befolyásolja e ezt a betegséget,úgy mint a fölfázást??

Nagyon megköszönném ha valaki válaszolna akinek már volt ilyen.



2013. szept. 18. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így teljesen érthetetlen, mi van?

A felfázás általában bakteriális, vagy vírusos eredetű, tipikus, hogy gyakran úgy érzed, hogy pisilned kell, de van, hogy csak pár csepp sikeredik, ha nagyon súlyos a gond, akkor pedig még vér is lehet a vizeletedben. Ehhez tartozhat még olyan vese környéki fájdalom, hogy felegyenesedni se tudsz, van, akinél láz is van, esetleg menstruációs fájdalom szerű érzés. Legjobb nem otthon kezelgetni mindenfélével, urológus, kitenyésztik pontosan mi okozza, és kapsz arra szert, bár első körben valószínűleg csak egy szélesspektrumú vackot adnak, ami vagy bejön, vagy nem.

Inkontinenciánál meg nem tudod visszatartani a vizeletet, ez a fő tünet. Az oka meg lehet millió meg egy gond.

De akármelyikhez is van szerencséd, keress fel egy orvost, aki megállapítja, mi a gond és hogy lehet kezelni. Nem érdemes halogatni, attól csak súlyosbodik. A császárnak nem hiszem, hogy köze lenne hozzá, de azért említsd meg ezt is a dokinak.

2013. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fölfázásra írtak fel antibiotikumot de nem használt semmit.

Amúgy jól tudom sajna mi a fölfázás,de ez mintha nem csak erről szólna.

2013. szept. 30. 11:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!