Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjam meg? Nagyon gáz...

Hogy oldjam meg? Nagyon gáz és ciki.

Figyelt kérdés
Jövőhéten megfog jönni és ugye iskolás vagyok..14éves..és ha suli wc-be cserélni akarok,ott mindig vannak bent lányok és csörög ha kibontom..olyan gáz..mind kettőt fogok betenni..tampont illetve betétet is,fő a biztonság..de 8 órám lesz..hogyha csak a tampont cserélem mindig az gyorsan elfog fogyni..16darabos mini,mivel csak azt birom még használni..hogy oldjam meg?:S

2013. szept. 21. 11:45
 1/6 A kérdező kommentje:
vagyis nem 1 nap alatt fog elfogyni a tampon,de azért elég erős és sok szokott nekem lenni..
2013. szept. 21. 11:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld ha csörög a csomagolás, hiszen más lány is menstruál, használ betétet vagy tampont. Ez a világ legtermészetesebb dolga.
2013. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lánymosdóban lányok lesznek csak, akik havonta szintén ilyesmiket bontogatnak, szóval ebből nem lesz semmi kellemetlenséged.
2013. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát már régen volt az általános iskola, de 14 évesen teljesen természetes volt még nekünk fiúknak is, hogy a lányok menstruálnak. Soha senkit nem ért emiatt semmilyen atrocitás.
2013. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem értem miért kellene szégyelned. Nálunk anno tök természetesbe ment az ilyen, akinek előbb megjött az tapasztalatokat mesélt, akinek még nem érkezett meg a mensimanó az meg kérdezősködött. Nagy lány lettél..nincs ebbe semmi fura.
2013. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs benne semmi ciki, az elején én ettől féltem h: jaj most mindenki azt hallgatja h betétet nyitok ki!!! De idővel rájöttem h mindenki el van foglalva a saját dolgával és pont le****ják h ki mit csinál. :D

Talán még az is jó megoldás ha órán mész ki cserélni, akkor tuti nincs ott senki :)

Hajrá!!

2013. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!