Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esetleg valami tipp? Ez olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg valami tipp? Ez olyan ciki nekem. Hogyan oldjam meg? és a srácot hogyan büvöljem el?

Figyelt kérdés

holnap este elmegyek 2baráttal filmet nézni meg mekizni.

az egyik csaj, vagyis hát pasis csaj:) a másik srác, akivel szerintem kölcsönösen bejövünk egymásnak...

és nagyon izgulok, úgy várom, de sokszor zavarban vagyok a srác előtt:( és ez ciki. szeretném elbűvölni, amugy sportosan öltözöm, ha ez segít:))

ja és mindent ők akarna fizetni, de ez gáz...tipp??

és akarnak pizzát rendelni, és nem engedik h bármibe beszálljak, ez olyan megalázó. mit tegyek?


2011. márc. 5. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy összejött az a két barátod és ezt akarják elmondani, azért nem engedik hogy fizess, mert nekik ez "gáz"?
2011. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

dehogy!!! kezdjük ott hogy ők már régóta HAVEROK. a srác ugy kezeli a "csajt" mint egy fiút, mert a csajról nem lehet megmondani, h csaj:D

szóval tuti nem, amugy bejövök a srácnak, és ezt a "csaj" is tudja, sőt összeakar hozni minket, édesek mindketten, szeretem őket és ők is engem:)))

szóval tuti nem kavarnak, ez ahhoz bonyolult:DD

2011. márc. 5. 08:56
 3/5 Gishart ***** válasza:

Beszéld meg velük. Az, hogy mindent ők akarnak fizetni, az valamiért szinte mindenkinek probléma. Exemnek is az volt. De meg lehet beszélni. Oldjátok meg úgy, hogy mindhárman fizettek, csak mondjuk te kevesebbet. Így te sem fogod gáznak érezni, viszont ők többet fizetnek, ami nekik is jelzi azt, hogy valamilyen szinten ők hívtak meg.

Zavarba pedig nem kell jönni. Add magad. Ha kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor úgy is tovább fog menni a kapcsolat. Ismerd meg a srácot, (ezt ki lehet "használni") s minden menni fog, mint az ágybakaki:D


Ui: Kihasználásra mondok egy példát mielőtt nekem félreérti valaki. Pl: Exem imádja az almalevet. Egyszer még anno az elején mentem hozzá filmet nézni, vettem egy másfél literes SPAR-OS, tehát nem a legdrágábbat, almalevet. Onnantól nem is volt semmi gond. A szeme felcsillant mikor nála elővettem az almalevet, s onnantól jó volt az este. S mindezt csak azért, mert egyszer meghallottam, hogy szereti az almalevet:D

2011. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yuda ***** válasza:

Ha nem akarod ők fizessenek megmondhatod, de hagyhatod is- van egy mondás: ha adnak fogadd el-esetleg mondhatod nekik, legközelebb te hívod őket és akkor nyugodt lehetsz a kölcsönösség miatt. Így érted igaz?


Normális ember szereti a kölcsönösséget ha pl. kap valamit, úgy érzi az az igazságos, ha akár más formában , de ő is ad... ne csak mindig ő kapjon, de erről azért nincs szó, ha jól értem, mert első alkalom...


Elbájoláshoz is egy tanács: vagy tetszel neki, vagy nem- de semmiképpen ne fordulj ki magadból, úgyis az vagy aki vagy. Hadd ismerjenek meg önmagad természetességében- úgy sem hiszem hosszú távon más tudnál lenni, mint aki.


Jobb nem manipulálni, mert akkor tényleg olyan furcsa leszel és fordítva sül el,mint szeretnéd- add csak magadat: amit tehetsz:

-legyél aktív, vedd ki a részed a beszélgetésből elejétől kezdve, ne húzódj vissza.Ennyi.

(elején általában picit erőlködni kell, de pár perc után beindul magától a beszélgetés)

2011. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:))

igen ugy értem, hogy ha lenne kölcsönösség oké lenne:)

de pl kocsival megyünk a srác vezet, és ők egy másik városban is laknak, és jönnek értem, és a srác haza is hoz:)

és mondtam neki, h a benzin se 2forint, kifizetem minimum a felét és azt mondta hogyha ezt nem fejezem be akkor el se menjek :D

2011. márc. 5. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!