Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hysteroscopiám lesz. Hogy...

Hysteroscopiám lesz. Hogy oldjam meg, h a munkahelyemen ne derüljön ki, h emiatt hiányzok? Nem szeretném, ha kérdezősködnének/találgatnának, elég ciki lenne. Szabit nem szeretnék kivenni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mondd hogy lumbágód lett. vagy valami mást.
2010. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy kivizsgálásra mégy a belgyógyászodhoz, mert magas a vérnyomásod.
2010. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 napról van szó, csüt lesz a műtét..
2010. máj. 27. 15:45
 4/14 anonim ***** válasza:
De ha nem veszel ki szabit, akkor táppénzen leszel? Egyszerűen telefonálj be, hogy elkaptál valami hányós-hasmenős vírust, és szarul vagy, nem mégy be. A doki meg úgyis adja a táppénzes papírt, azon nem szerepel, hogy mi volt a bajod.
2010. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez lesz. Köszi :)
2010. máj. 27. 15:55
 6/14 anonim ***** válasza:
De mi közük van hozzá? Hogy merik megkérdezni, ezt nem is értem. Mondd, hogy magánügy. Én kikérném magamnak.
2010. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nadehát nem mondhatom, h nem leszek 2 napig azért, mert csak. Ha meg nem mondom el, h miért, akkor kitalálnak valamit(ami még a valóságnál is rosszabb) és elterjesztik, aztán meg tényként hallom vissza. Az emberek általában ilyenek sajnos, ezért kell kész ténnyel előállni.
2010. máj. 27. 16:11
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt már hasonló eset velem ugyanitt és olyat hallottam vissza, h a hajam szála égnek állt.
2010. máj. 27. 16:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem júni közepén lesz a műtétem.Hol műtenek?De ez 1 napos műtét nem?Mondjuk én utána kiveszek pár napot.Sajnos sok a rosszindulatú ember.Tényleg,mondd azt,hogy gyomorrontás vagy valami.Még jó,hogy nem laparoszkópiád lesz.Nekem az volt:3 hétig nem mentem dolgozni.Sok egészséget.
2010. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsi,rosszul fogalmaztam:1 napos kórházi tartozkodást igényel.Reggel bemész,este kijössz.
2010. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!