Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha fáj a tampon...

Az normális ha fáj a tampon mikor felhelyezem meg utáana is? Használjak mini tampont?

Figyelt kérdés
Ülni sem birok fáj.De nagyon erős a vérzésem és muszáj volt tampon mert nadrágom is átázott ma.
2013. szept. 22. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális. Annak nem szabad fájnia.

Mondjuk ha még szűz vagy, akkor nem is ajánlott mininél nagyobb méretű tampon.

Amennyiben nem vagy már szűz, akkor meg szimplán rosszul helyezed fel, ha fáj.

Viszont ha annyira erős a vérzésed, akkor a mini hamarabb meg fog telni, majd arra figyelj, hogy sűrűbben cseréld, illetve ahhoz még használj pluszban betétet.

Vagy ha nem megy a tampon, akkor pedig super plus betétet.

2013. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a mini nem fog fájni?
2013. szept. 22. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én annak idején mikor még szűz voltam és tampont használtam, én minit használtam, de sohasem fájt. Nagyobbat igaz nem is próbáltam akkor, hogy az fájt volna, de a mini nem fájt egyáltalán.
2013. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban fel kell nyomni,nekem csak akkor fáj,ha nincs elég magasra felnyomva.Ha jó helyen van,ülve sem érezni.Kárt nem tudsz okozni azzal,ha magasabbra helyezed.
2013. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor ne csak addig nyomjam fel amig be nem megy éppen ha nem még?
2013. szept. 22. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:

A tampont fel kell teljesen nyomni, nem csak addig, hogy épp eltűnjön.

Amúgy nézd meg az ábrát a papírján és ott le van rajzolva, hogy kb. hová kell felhelyezni.

2013. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!