Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gombám van. Kinek mi...

Candida gombám van. Kinek mi vált be? Diéta? Tabletta? Krém? .

Figyelt kérdés

Leoltással kiderült hogy candida gombám van:(meg 2féle baktériumot is találtak.

Nektek mi vált be?Párotoknak mi használt?Diéta?Grapefruit mag cseppet használok most az jo?,

Én fluconer kapszulát szedtem,meg a párom is, meg gömbkupot 10napig,ez talán a bacikra volt.Utánna meg mikogal 3napos hüvelykupot.Kenöcsöt egyikünknek se irtak.

Egy honapig nem is sexeltünk.Amugy babát szeretnénk de nem jön össze:((((Segitsetek!Köszi


2009. nov. 6. 09:42
 1/4 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nekem is candidám van és már ezzel bajlódok néhány éve.Sose voltak erős tüneteim,de egy enyhe és folyamatos gyulladásom mindig van,ezt már a rákszűrésem is kimutatta.Az orvosom most a szénhidrát diétát és a tampon elhagyását ajánlotta!Szerintem neked mindenképp a candida diétával kellene próbálkoznod,szinte ez az egyetlen mód,hogy kihaljon szervezetünkből ez a gomba!


[link]


[link]

2009. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mita van candidád? nagyon kell vigyázni és odafigyelni az egészségre mert meddőséget okoz ha nincs időbe kezeltetve...nekem 9éves a lányom és azóta én sem esek teherbe..ép azért mert elhanyagoltam az ellenőrzéseket..sajnos külömb féle vizsgálatok most már nagyon sokba kerülnek és nem tudok ilyen féle beavatkozásokat magamnak megengedni pénz hiány végett...csak jó tanácsként írom,figyelj oda magadra..egyébként mióta akartok babát???
2009. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nos...én amióta lecseréltem a lactacyd intim lemosómat azóta eccersem volt.

semmi különöset nemcsináltam, csak másik intim lemosót használok, és simán elmúlt, pedig utolsónak csak a canesten combit használtam. és azóta semmi. ennek már kb 2 éve.

2009. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek.Már másfél éve probálkozunk.
2009. nov. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!