Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Alkalmas a Spiropent tabletta...

Alkalmas a Spiropent tabletta súlyzós edzés mellett, diéta nélkül, makacs 4-5 kilós hasi zsír eltávolítására?

Figyelt kérdés
Futás súlyzós edzés rendszeres,40 éves vagyok nem vágyom állom testre csak a hasamról végre eltünne a zsír! ui:étkezésem cukor és zsírszegény!
2007. aug. 21. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Én úgy tudom, hogy a Spiropent nyákoldó és köptető győgyszer
2007. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

A spiro hörgőtágító, asztmagyóccer.

Válasz :IGEN

A spironak thermogén hatása van, ami miatt a testhőmérséklet max 1 fokkal emelkedik, gyorsabb zsírlebontást, ebből származó többlet energiát szolgáltatva. Az alap-anyagcserét 5-7% -al gyorsítja. Jó hír még, h a kortizol (káros hormon) receptorokat blokkolja- antikatabolikus hatású, edzés mellett akár izomtömeget is növelhet ,ami megint csak jó zsírégetés szempontjából.


Csak ajánlani tudom.

Napi 1 (20mcg.) tablettával kezdj, minden nap növeld az adagot, ha sok a mellékhatás, akkor kétnaponta. Sajnos mindenlépp lessz mellékhatása, de ez elmúlik magától, és egyénenként változó. Remegés, izomgörcs, izzadás, álmatlanság, szapora szívverés, ilyesmik. nem kell félni, elmúlik kb 2 hét alatt. Viszont az erőd és energiaszinted nő, jobban tudsz edzeni is.

8-10 szemig menj föl ,testsúlytól függően -/nap, utána a hozzászokás elkerülése miatt 2 nap szedd, 2 nap Off.

8 hétig símán nyomhatod, meg sem érzed már, mellékhatás elmúlik, semmi bajod nem lessz (ismerek olyat aki marokszámra szedte -az mondjuk már túlzás, de 100 kilósan felmehetsz 8-ig (160mcg.)

Sok sikert!


U.I: vigyázz a feketepiacon sok a hamisítvány, van 40mcg- s változat is, de inkább csak a gyoccertárit vedd, mégha drágább is.

2007. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha valaki meg tudná mondani nekem,hogy hol lehet ilyen gyógyszert szerezni azt megköszönném!Mert úgy tudom,hogy csak receptrre írják fel!
2007. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
veszélyes,óvatosan!!!!!
2008. jan. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
94%
Nekem az a tapasztalatom hogy diéta nélkül nem működik a fogyókúra.Én próbáltam a spiropentet,8hétig szedtem.Első napon egy szem majd naponta emeltem eggyel így mentem föl négyig és mindennap szedtem 8hétig.104kg voltam 43-as karral.most vagyok 95kg 42-es karral.A derekam 15cm-rel lett kissebb.De melette diétáztam.Este hat után már nem ettem semmi szénhidrátot,csak fehérjéket.Nekem nagyon be jött,és nem volt semmi mellékhatása.Ha ki próbálod ajánlom hogy szedjél mellé b6-ot.Mert különben nagyon megfájdul a vállad.
2009. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!