Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már azt jelenti, hogy...

Ez már azt jelenti, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Szeritnem kicsit több a "folyásom" mint kellene.

Ez már feltétlenül azt jelenti,hoyg elkaptam valamilyen betegséget,gombát,fertőzést? Semmilyen más tünetem nincs,nem viszketek,nem fáj,nem piros nem kiütéses,szóval télleg semmi.

Lehetséges hogy egyszerűen én ilyen vagyok,míg másoknak kevesebb van?



2013. szept. 23. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

egyrészt igen lehetséges h ilyen vagy, másrészt probáld ki hogy nem használsz illatositott wc papirt meg illatos tisztasági betétet,meg rendes betétet se persze illatosba(mondjuk nekem a naturellátol nincs bajom)

és ovatosan bánj az intim lemosokkal is abban is nagyon sok olyan dolog van amire semmi szükséged.én is azt hittem h nekem gyárilag sok amig nem hallottam az illatositott izék meg a lemosok káros hatásairol azota miota ezeket nem hasznélom semmi bajom és még fertözéseket se kaptam el azota holott nagyon hajlamos voltam rá.

azért, mert ez a sok szar felboritja a természetes közegedet és fogékonyabb vagy mindenre.

2013. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van aki úgy van beállítva,hogy több a folyása,ez hormonális..

Bár ha nagyon aggódsz,akkor megmutathatod egy nőgyógyásznak.

Így látatlanban nehéz megmondani,hogy miért növekedett meg a folyásod,de ez még ciklustól is függ...

2013. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! :) arra gyanakszom hoyg ez hormonális lehet nálam,elég érzékeny a szervezetem,a bőröm pl iszonyatosan száraz,bármit csinálok is vele. annyira nem aggódom mert nem a nap 24 órájában jelentkezik ez a kis kellemetlenség,csak 1-1 alkalommal naponta.
2013. szept. 23. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!