Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szívesen ölnék és kínoznék...

Ha szívesen ölnék és kínoznék meg embert szó nélkül akkor az azt jelenti hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Én is lelkiismeret-furdalás nélkül kínoznék halálra jópár embert, főleg a Harkonnen faj és a cápázóhorog-orrú népcsoport köréből. Biztos megvan rá az okom ;)
2010. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Gondolom rosszul neveltek, vagy sehogy nem neveltek ez lehet a kiindulópont. Normális ember nem szeretne kínozni vagy megölni senkit akkor sem ha gyűlöli. Sőt akkor sem ha vele tették ezt. Ha neked gyakran vannak ilyen gondolataid akkor keress fel egy pszichológust.
2010. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkinek eszébe jut néha az ilyesmi, de manapság nem illik embereket ölni és kínozni, úgyhogy ezt inkább felejtsd el! Cserébe viszont dughatsz egy csomót kedvedre, ez korunk előnye, használd hát ki!
2010. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Ezen én is gondolkoztam sőt perverz gondolataim is voltak már ettől. Volt h erekcióm volt attól h elképeltem ahogy megcsonkítok egy ebert ahogy spriccel a vére ahogy a nyílt sebben lüktetnek az inak és az izmok ó miközben halálfélelemmel az arcán sikoltozik. Különböző gyógyzerekkel életben tartanám nehogy elájuljon vagy belehaljon a fájdalomba. KApna enni és inni is bőségesen h napokig kínozhassam amíg nem könyörög a kegyes halálért. Ettől tényleg feláll. De nem folytatnék vele aktust. Inkább kiverném valami baleseti vagy kórbonctnani fényképsorozatra.
2010. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyen beteg gondolataim lennének, magamon gyakorolnám. Az sem lenne baj, ha belehalnék.

Ahhoz mit szólnátok, ha valaki a ti kínzásotokra élvezkedne?

2010. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, Kérdező. Az olyanokat, mint a Bosztoni Fojtogató, Szögi Lajos gyilkosai vagy Bernard Madoff, én is boldogan kínoznám.

Pláne hogy a mai börtönök kb. wellness-központok, a közelébe nincsenek a jó kis szovjet Vlagyimirkának. Na AZ büntetés volt...ez lónak a fsza. Mire kijön a sittes, már komplett bandája van.

Ezért tart ott az ország, ahol. Mert a büntetésnek semmi visszatartó ereje nincs.


"Ahhoz mit szólnátok, ha valaki a ti kínzásotokra élvezkedne?"


Nem követtem el semmi olyat ami miatt kínozni kellene bárkinek is engem.

A recept egyszerű: nem kell bűnözni, kivívni mások haragját, akkor béke van.

2018. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért lennél beteg? Bizonyos embereket én is kínoznék szívesen, pl. a politikusokat...

Szerintem az egész országnak tetszene a dolog, maximum a sleppje hullajtana nagy krokodilkönnyeket.

Én is visszavezetném a büntetés-végrehajtásba a kínzást simán.

Az #5 válaszadó meg kapta tőlem a mínuszt.

2019. aug. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!