Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van ilyen? Hogy nem zavarnak...

Van ilyen? Hogy nem zavarnak a pattanások, de ha fényképen kell visszanéznem magam, akkor inkább kitörlöm? (vagy akkor ez azt jelenti hogy nem tudom elfogadni a jelenlegi helyzetet)

Figyelt kérdés

csak mert nagyon szeretek videókat csinálni, a legtöbbször én vagyok a főszereplő , de így most kicsit elment a kedvem tőle, mivel nem szép a bőröm ,az utóbbi hónapban, vmi igen kijött rajtam


már azon túlvagyok hogy ez elcsessze a hangulatom ,de azért bosszantó, hogy már hónapok óta megvannak, voltam dokinál adott is cuccot ,de még nem múlt el(bár már vmi beindult:D )


szóval ez most mi?

a helyes gondolkodás szerint elkéne fogadnom ,és beleröhögnöm a kamerába ilyen pattanásos fejjel és emberek közé járni lazán, vagy mit tennétek a helyemben? :D


nem azt mondom hogy nagyon gáz, de azért nem kellemes, fájni nem fáj

18f


2011. dec. 24. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy van-e ilyen? Most, hogy mondod nagyon is elképzelhető.

Reklám:

2011. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
..öm.. hát ha csak akkorzavar mikor visszanézed a fotókat.. akkoraz könnyenmegoldható Photoshoppal!
2011. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!