Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk, titeket érdekel, hogy a...

Fiúk, titeket érdekel, hogy a barátnőtök/feleségetek tampont vagy pedig betétet használ? Lányok, szerintetek ciki?

Figyelt kérdés

Én csak éjjel használok betétet,hogy nehogy tss-t kapjak,ha nem cserélek éjjel tampont. De mégis tiszta kínosan érzem magam a boltban,mikor betétet veszek és a párom előtt is,ha pl hallja,hogy kibontom éppen a wc-ben a betétet este. Én persze nem nézek ferde szemmel másra,aki betétet vesz, de én szarul érzem magamat...Tamponvásárláskor viszont nem.


Ciki lenne a mai világban a betét?? Mert barátnőim is magyaráznak,hogy betét így meg úgy,soha stb.



#fiú #betét tampon ciki
2013. szept. 25. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a ciki hogy egy olyan dologból csinálsz nagy hűhót amiért teljesen felesleges. A férfiak többségét messze nem érdekli hogy te tampont vagy betétet használsz.

Ha a feleségem megkér rá, én meg is veszem neki, csak írja le hogy milyen márka, milyen méret.. Betétet és tampont is használ, és nem nem érdekel, nem figyelem hogy éppen mi van a bugyijában..

2013. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki betétet használni? Ha neked az kényelmes éjszakára, akkor használj azt, ez nem divat kérdés! Valaki például egyáltalán nem használhat tampont, pl szülés után egy jó ideig nem ajánlják, vagy annak sem szabad,akinek valamiféle műtétje volt azon a tájékon. Nők vagyunk, menstruálunk, és ez az életrendje. Ebben semmi ciki nincs, a párod meg valószínűleg nem hallgatózik a WC ajtó előtt, hogy milyen hangja van a betétnek, ha kibontod! :)
2013. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt használj, ami neked kényelmes, és megfelel. Ki nem sz@rja le, hogy mit mondanak a barátnők.

Engem nem érdekel mit használ a párom, nem szólok bele, az Ő dolga.

2013. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Párom nem szól bele mit hordok azokon a napokon, csak legfeljebb MEGKÉR, hogy jobb lenne, ha inkább tampont használnék, hogy pettingeljünk, ha napközben úgy alakul, pl vagy akármi.

25/N

2013. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jó-jó nah :D én is így gondolkodom,mint ti, de valamiért mégis kellemetlenül érzem magamat olyankor,.. :/


köszi a válaszokat :)

2013. szept. 28. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!