Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS vagy egyéb hormonbetegség...

PCOS vagy egyéb hormonbetegség kialakulhat lelki okok miatt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, hogy igen. Én ma voltam az endokrinológusnál, és azt mondta semmi eltérés nincs a leletemen. A ciklusom összevisszasága a depresszióm miatt van. Arról nem is beszélve, hogy váladék folyik a mellemből, de a prolaktinszintem rendben van.

Azt mondta ha lelkileg rendbe jövök, a ciklusom is beáll.

2013. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
állitólag igen én most voltam kineziológusnál meddőség miatt. Kiderült min a PCOS oka, azt mondta nagy esély van rá hogy el is mulik. Nagyon kiváncsi elszek rá, de nekem az is elég ha végre a baba sikerül. Az eredményeim egyáltalán nem rosszak ennél rosszabbal sokan teherbe esnek ezért gondoltam hogy utána járok a lelki oldalnak.
2013. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
PCO-val a lowcarb táplálkozás és a tej-gluténmentesség gondolom alap. Mert ez valamivel egyszerűbb mint a lelki gondok rendbetétele, gondolom. Viszont sokaknál hatékony.
2013. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A gluténmentes étrendet kipróbálom. Nem, nem alap. Tudod, nem mindenki olyan okos, mint Te.

2013. szept. 25. 16:49
 5/18 anonim ***** válasza:
nem a glutén mentesség a lényeg hanem a ch bevitel. Fontos a 160-180g-os ch étrend. cukorbetegek diétája
2013. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Pedig én igazából nem vagyok kimondottan okos. Én semmi mást nem ismerek, mint alkalmazott módszereket.. okos az, aki a működőképes módszereket kidolgozta, én csak sok érdekes dolognak utána tudok nézni.


Például annak, hogy a 160 CH diéta cukorbetegeknek is ugyan úgy eredménytelen, mint PCO-soknak. Nem hoz gyógyulást, túl sok a 160g gyorsan felszívódó szénhidrát az inzulinrezisztencia csökkentéséhez.

2013. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát ezeket nem tudom honnan szeded amikor a hármas kezelés után 99%-nak helyre állnak a dolgok és spontán teherbe is esnek. Ajánlom figyelmedbe a mensmentis intézményt.
2013. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Alacsony szénhidrátbevitel mellett nem lesz semmi energiám. Így is nagyon keveset eszem.
2013. szept. 25. 17:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor különítsd el a kevés evést az alacsony szénhidrátbeviteltől, és ajánlom figyelmedbe a zsír elnevezésű, rengeteg energiát tartalmazó makrotápanyagot.


Hármas kezelés, meg a lényeg:

[link]


A cukorbeteg diéta még mindig csak az anyagcserezavar szintentartásához elég, ezt sok tízezer hagyományosan félrekezelt cukorbeteg igazolja nap mint nap.

2013. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
pontosan és ráadásul hipoglikémmiád is lehet.
2013. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!