Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS vagy egyéb hormonbetegség...

PCOS vagy egyéb hormonbetegség kialakulhat lelki okok miatt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 15:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

táplálkozásarcművésszel ne foglalkozz, csórikám elég buta és csőlátású. Nekem is a paleót javasolta (mert ez az), mikor epeműtött vagyok és 15 g zsír után begörcsölök, de azért egyeeem mert lesz tőle soksoksoook energiám.

Az a baj, hogy mások el is hiszik!


Na mindegy, a kérdésedre a válasz igen. Nekem a rengeteg stressztől lett, illetve azért, mert már nem tudtam elfogadni a nőiességemet és szexuális gondjaim voltak (az akkori párom szextárskeresőzött..)

2013. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Előző, és akkor most te nem paleózol? Tehát mondjuk eszel cukros fánkot tejszínhabbal (zsírszegény izével) ?


De finom lehet neked. Te gyökér, attól még hogy nem akarsz zsírt enni mert b.a.sztatták az epehólyagodat, még ehetnél normálisan, csak kevesebb zsírral. Amúgy a csökött, primitív agyadba látom még mindig nem sikerült betáplálni, hogy epe híján is tökéletesen lehet zsírt fogyasztani: emulgeálni kell mielőtt a pici torkodba töltöd csillagbogár. Bizonyára ezt leírtam már valamikor, de ilyen kőtömböknek mint te gondolom nem elég egyszer.

2013. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ciszta, mióma, daganat - visszautasítás, megaláztatás


A nőiességet a kismedencei részen található női nemi szervek szimbolizálják. Az ezen a területen kialakult elváltozások - ciszták, miómák vagy daganatok - vélhetően egy itt gyökerező pszichés problémára figyelmeztetnek. A szexualitással kapcsolatos megaláztatás, a visszautasítás vagy a nemi örömök tartós hiánya az együttlétet tudat alatt korlátozó betegségek kialakulásához vezethet. Szintén komoly következményekkel járhat, ha hosszas próbálkozás után sem sikerül a baba. Ilyenkor a folyamatos önvád miatt kialakulhatnak ciszták, miómák, daganatok, melyek egyes magyarázatok szerint a méh keserű gyümölcsét, a meg nem született gyermeket szimbolizálják.

2013. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szoval szerinted csak a paleo es a cukros fank letezik.


Nincs tobb kerdesem...:D

2013. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, főleg együtt. Cukros paleo fánk, meg vannak még a női seggek (ez fontos), szerintem ezekből áll a világ. És néha felkel a nap aztán eltűnik, ezt még sikerült megfigyelnem, de ezzel kapcsolatban nekem sincs kérdésem.
2013. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy korábbi hozzászólásra reagálva: miért lenne egyszerűbb az étrenden való (drasztikus) változtatás, mint a lelki gondok rendbetétele? És mit oldana meg, ha lelkileg nem vagyok rendben?
2013. okt. 3. 12:47
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne figyelj erre az emberre, mindenhol írja a hlyeségeit, elvakult paleó-fan.
2013. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert az, hogy mit eszel egyszerűen döntés, bevásárlási lista kérdése. És bizony nagyon sokat számít.


De kérdem én: mondd, hogyan lehet hatékonyan megoldani a lelki problémákat? Egyszerűbb tej és gluténmentesen táplálkozni, letenni a gyors szénhidrátokat.. hiszen még helyettesíteni is lehet a mérgező péksütiket, édességeket ártalmatlan finomságokkal. Az ilyen drasztikus változtatás csak kis apróság. De a lelki gondok megoldása.. tiszta szívemből kívánok mindenkinek erőt, kitartást és sikert hozzá, de én még nem találkoztam jó kezeléssel, nekem a lelki eredetű betegségek misztikumok.. Nem látom a valós, hatékony, következetes kezelésüket. Amit én írok, az ellenben jól lekövethető, és megvalósítható, tehát előbb-utóbb úgyis belekezd az ember, ha megunta a betegségeit.. Mert eddig még nemigen találtak jobbat, tehát idővel mindenki útja errefelé vezetne.. :)

2013. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!