Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék ob mini-t venni...

Szeretnék ob mini-t venni magamnak, de félek hogy majd "megnéz" az eladó hogy tampont veszek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,szeretnék átálni a tamponra és szeretnék is venni viszont félek hogy majd megnéz az eladó hogy mit akarok én azzal ennyi idősen. Vagy ez normális ha már ennyi idősen azt veszünk?
2013. szept. 25. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fog megnézni. :) Meg aztán honnan tudná, hány éves vagy?
2013. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első vásárlásnál mindenki ezt hiszi. Én is amikor vettem, ráadásul anyukámnak, és akkor még csak kisbolt volt, és a pénztárnál kellett kikérni :D Nah azt milyen cikinek éreztem. Amúgy meg senki se tőrödik vele, hogy tampont veszel, ez természetes. A WC papír vételt se nézik meg, pedig mindenki tudja mire kell :D
2013. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el leszarja az eladó h mit veszel,ha mégis cikinek érzed akkor vegyél mellé egy csokit ês rakd felé.
2013. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az elmúlt két órában már a harmadik vagy negyedik ob minis kérdés volt. Még ha nem is mindet ugyanaz írta ki, olvassátok el egymásét..
2013. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy az egyetlen lány aki tampont vesz. Az eladót ez egyáltalán nem fogja érdekelni!
2013. szept. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!