Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Szerintetek jobb a...

Csajok! Szerintetek jobb a tampon mint a betét?

Figyelt kérdés

Kényelmesebb? Tisztábbnak érzitek magatokat tamponnal?

Vagy a betét jobb? És ha tampon, akkor milyen fajta a legjobb? ÉS a betétnél melyik fajta a legjobb szerintetek?


2013. szept. 26. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a betét a befutó,én a tampont kényelmetlennek és egészségtelennek érzem,az általa felvihető,hüvelybe kerülő bacilusok miatt.Kipróbáltam,de nem vált a kedvencemmé valahogy,számomra a betét jóval nagyobb komfortérzetet nyújt.Egyébként betétből én a nagyméretű,vastag szárnyasbetétet javasolnám,ultra pluss vagy szuper plussz felirattal jelölik az ilyenket általában,nálam ez vált be.A márkája mindegy,az olcsóbb is ugyanolyan jó,csak ne vékony egészségügyit vegyél.
2013. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hüvely hemzseg a kórokozóktól és a hüvelybemenet és környéke is. Ami kívül van az megtalálható belül is,tampon nélkül is. Ha a tampont rögtön előtte bontod ki,nem teszed le sehova nem fogsz más kórokozót bevinni. Én mindkettőt használom. Otthon és éjszakára betétet, ha dolgozom,v. elmegyek valahova tampont. A tampon sokkal kényelmesebb. Ob. tampont és Libresse betétet használok,ezek váltak be,de mindenki maga dönti el neki melyik jó.

És még valami. A TSS-t jó ideig összefüggésbe hozták a tamponnal,de azóta már vizsgálatokkal bizonyították,h nem igaz. Ugyanannyi TSS este fordul elő betét használata mellet,mint tampon mellett.

2013. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én betétpárti vagyok,tampont még nem is használtam.Nekem kényelmes,könnyebb cserélni,és látom,kell-e már cserélni.Always-t,Siempre-t és Tesco-st szoktam használni.
2013. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha bebizonyították, hogy a TSS-nek nincs köze a tamponhoz, akkor miért van még mindig rajta a tájékoztatón?
2013. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazért,amiért a gyógyszerek mellékletén egy csomó mellékhatás. ha esetleg valakinél ilyen gond van a cég ezzel védi magát.
2013. okt. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valami. Gondolj bele! Manapság legalább minden 2. nő használ tampont,ha nem is rendszeresen,de felváltva. Ha igaz lenne a TSS és a tampon közötti összefüggés,akkor rengeteg ilyen eset lenne,de hála égnek annyira azért mégsem gyakori.
2013. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!