Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők! Titeket hány...

Lányok/Nők! Titeket hány évesen avatott be anyukátok a nők dolgaiba?

Figyelt kérdés
Az első menstruációtok előtt, vagy mikor megjött?

#menstruáció #lány #nők dolgai
2013. szept. 28. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
elötte szerencsére, buta az az anyuka aki nem szól időben mert a kislány szivbajt kap. 10 körül voltam amkikor elmondta viszont volt olyan barátnőm akinek a remeg pedagógus szülője semmit nem mondott pedig volt egy nővére is, öt is mi világositottuk fel anyukámmal, ö válaszolt a kérdéseire. Ezt aztán késöbb felnöttként a szemére is hányta anyukájának. sajnos nekik azóta sem felhötlen a viszony. Én most 29 évesen is minden problémámat megbeszélem vele.
2013. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz!De akkor az én anyám hülye?Mert nekem csak a második után mondta el.De nem ért váratlanul, mert az osztálytársaimtól és az internetről tudtam róla.
2013. szept. 28. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
10-11 éves voltam mikor elkezdet felvilágosítani,hogy mi lesz ha megjön a menstruációm.Utána nem is sokra megjött és én nem ijedtem meg.Akkor is segített,hogy milyen betétet válasszak.Utána mondta a fiúkkal való dolgokat mit szabad mit nem.Mindig jó tanácsot adott és mindig is kérhettem tőle mert mindig segített!Igazi anya volt!Bár csak adhatna még tanácsokat,szívesen fogadnám..... :(
2013. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Az első válaszoló nem úgy értette, hogy a Te Anyukád hülye, de tényleg még az első menstruáció előtt kell erről beszélni a lányokkal! Nem mindegy, hogy kitől tudod meg ezeket a dolgokat! Az anyák dolga, hogy erről beszéljenek a lányukkal, hogy kialakulhasson köztük egy meghitt, bizalmas kapcsolat!
2013. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!