Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti jártok minden évben nőgyógy...

Ti jártok minden évben nőgyógyászati rákszűrésre? Van olyan, aki ritkábban, vagy egyáltalán nem is jár?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én járok minden évben. Van, hogy van benne 1-2 hónap csúszás, de éppenséggel olyan is van, hogy ugyanennyivel korábban megyek, mert ráérek vagy úgyis kell menni a dokihoz a gyógyszerért.
2013. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, járok minden évben, vagy max 1,5 évente.
2013. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok, így nem, a doki szerint ilyenkor nem is kell.
2013. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán járok,,vannak olyan 30 feletti ismerőseim is akik még sose mentek el szűrésre.MIndenkinek a maga döntése.
2013. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megyek minden évben, csak a terhességeim alatt maradt ki, ott másfél év telt el kb két szűrés kozott.
2013. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 FKKTorp válasza:

Minden évben megyek.


Én is hallottam még régebben, hogy amíg valaki szűz nem szükséges, de sajnos láttam már olyat ismerősi körben, aki szűz volt, és véletlenül elment, így végül saját szerencséjére időben kiderült a gond.

2013. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Minden évben elmegyek, plusz akkor is, ha probléma van.

Viszont: idén hiába mentem el a kimaradó menzeszemmel sztk-s rendelésre, uh ellenére sem tudta a doki, hogy mi a bajom.

Elmentem magándokihoz, 6500 Ft és 3 perc, és rögtön mondta, hogy pcos jellegű a petefészkem. Szóval ennyit a kórházi nőgyógyászatról. Többet nem megyek oda.


Érdekes, 1 nap volt a 2 uh között, és az egyik orvos látta, a másik meg nem...

2013. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem elég 5 évente egyszer.
2013. nov. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!