Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebem van, az orvos...

Méhszájsebem van, az orvos szerint legalább hat hétig nem lehet szex. Párom szerint én hazudok mivel nincs a leletemre írva. Ma este elnézte, hogy nem feküdtem le vele de holnap már muszáj lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 21:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nem komoly ugye?

Ha igen, akkor nagy a baj!

2013. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Huh, szakíts ezzel a vadbarommal, ez a legjobb, amit tehetsz! Mi az, hogy muszáj lesz?? Ha ennyi empátia nem szorult belé, akkor alkalmatlan egy párkapcsolatra!
2013. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy dörzsölje meg a micsodáját sajtreszelővel, akkor lesz elképzelése a méhszájsebről. Aztán pedig rúgd ki de páros lábbal.
2013. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Mindig ilyen volt? Én a helyedben összepakolnám a cuccaimat és elhúznék mielőtt baj lesz.
2013. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Add meg neki az orvos telefonszamat, hogy nyugodtan hivja fel, ha neked nem hisz. De az regen rossz, ha nem hisz neked, en biztos lekiabaltam volna a fejet. Mi lesz ha pl terhesseg alatt el leszel tiltva a szextol, akkor mit csinal? Meg kulonben is, mi az, hogy kotelezo dugni - mert ez igy nem szeretkezes, ez dugas.

Ha nagyon empatikus vagy a dragaval szemben, akkor megoldhatjatok maskepp is behatolas nelkul, de ezek utan nekem tuti nem lenne kedvem...

2013. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
"elhúzni" nem tudok mivel van két gyerekünk. Régen nem volt okom arra, hogy ne legyen szex.
2013. szept. 28. 22:17
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is kirúgnám.
2013. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez komoly????

"Elnézte"? "Párom szerint hazudok"??


A ti kapcsolatotokban valami nagyon-nagyon nagy baj van!!!!!!

2013. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinált a szülés utáni 6 hétben, ameddig tilos volt a szex? Azt hogyhogy ki tudta bírni, ha most nem?
2013. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerekek miatt nem is tudsz/akarsz elmenni, ezt nem kell elnézned. És azt hiszem egy kapcsolatban nem kell ahhoz orvosi papír, hogy ne kelljen lefeküdnöd a párossal ha éppen nincs kedved, vagy bajod van. Én minimum külön szobába fektetném az urat, és megmondanám hogy a hat hét az hat hét. Ha nem bírja menjen elvonókúrára, a nimfomániát is lehet ma már kezelni.
2013. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!