Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnezium citrici-t hányadik...

Magnezium citrici-t hányadik hétig "kell" szedni? Az orvos azt mondta hogy 37. hétig. Betöltött 37 hétig? (nincs magánorvosom)

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
SZerintem meg addig amíg indokolt... Mi az ok, ami miatt szedned kell?
2013. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éjszakai erős has, vádli és kézfej görcsre szedem, nem is ez az érdekes, hanem hogy a 37. hét után már abba kell hagyni mert már kell hogy legyenek méhösszehúzódások. Az érdekel hogy 36-37 között ne szedjem már, vagy betöltöm a 37. hetet és aznap ne szedjem már. Egyébként 5 hete szedem. Csak közeledek a 36 héthez.
2013. júl. 14. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Betöltött 37. hét. Tehát a 37. hét első napjától. Le lehet fokozatosan is állni,ha az állapotod úgy kívánja,akkor napi 1-2 szemet szülésig is nyugodtan bevehetsz!

Én az elsőnél igaz magne b6-ot szedtem,de azt végig szedtem,mert senki nem mondta,hogy ne szedjem.... természetes úton szültem,igaz gyorsan és szinte fájdalom mentesen-bár mint kiderült,ez nem a magnézium miatt volt,mert a későbbi gyermekeket is gyorsan és alig érezhető összehúzódásokkal szültem...

Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!

2013. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 3x2-t szedtem a szinte állandó keményedés miatt, úgy a 36. héten hagytam abba. Nekem azt mondta a dokim, h a 37. hétig fokozatosan hagyjam el.
2013. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiotoknak!
2013. júl. 14. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!