Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hónapja szültem és 6 hétig...

Nikitoma kérdése:

2 hónapja szültem és 6 hétig véreztem utána abba maradt, majd rá egy hetére megint véreztem erre azt mondta az orvos, hogy az a menstruációm volt az is abba maradt és egy hét eltelt és most megint vérzek mitől lehet? Kicsit aggódok!

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre itt nem fogsz választ kapni!Menj orvoshoz!
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez. Még mindig vérzek, 7 hete szültem.
2013. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem most három hónapos a kislányom. kb 4 hétig véreztem a szülés után, utána egy hétig semmi, utána egy hétig véreztem, majd megint kimaradt egy hét és utána ismét egy hétig véreztem. azóta pedig egyáltalán nem. úgy tudom, normális, ha a szoptatás alatt nem rendszeres a vérzés.
2013. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodta remélem nekem is hamarosan elmulik és helyre áll minden köszönöm a válaszokat :) És gratulálok a Kislányodhoz sok egészséget nektek. Nekem kisfiam van. További szép napot.
2013. júl. 4. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!