Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tengeri szivacsot gyógyszertár...

Tengeri szivacsot gyógyszertárba lehet kapni és könnyen kijön?

Figyelt kérdés
Olvastam sok mindent már erről a szivacsról, és sok kétes dolog van amit nem értek.Azt is hallottam hogy ki kell mosni és újra lehet használni? Mi a rendes neve ennek, hogy kérjem?Van többfajta belőlük? Honnan tudom hogy rendesen fenn van e?
2013. szept. 28. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább valami nagyobb drogériába keresd, de elég drága! Én régen a tengerből hoztam ilyen szivacsokat, és ugyanolyan szinte, mint a legtöbb fürdőszivacs, csak mikor megszárad, akkor keményebb lesz.
2013. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi nekem olyan kellene amit nem kell szétvágni hanem pont erre van kitalálva.
2013. szept. 28. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van a drogériában esélyesebb, mint gyógyszertárban. Nincs semmi speciális neve, csak igazi, vagy tengeri szivacsnak mondják. Bár nem értem mit jelent az hogy "könnyen kijön"? Honnan kéne kijönnie? Egyébként igen, ki lehet mosni mint minden szivacsot, de tényleg nagyon megkeményedik, csak bevizezve lesz megint puha.
2013. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen célra? Nem akarod lenyelni, ugye?
2013. szept. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mensi ideje alatt szeretném használni ezt mert ezt lehet szex közben is használni
2013. szept. 29. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szex közben semmi szükség rá, amúgy meg én nem tenném... A tengeri szivacs elég messze van a steriltől (tudom, hogy tampon sem az, de közelebb áll hozzá) és rettenetesen fertőzésveszélyes. A másik meg, hogy ha nincs rajta zsinór, akkor tényleg nagyon bonyolult lehet kiszedni. Az már ízlés kérdése, de a tengeri szivacs sokkal durvább, mint egy átlagos szivacs, amit pl a fürdőben használunk, leginkább bőrradírozásra jó. Ha felrakod a hüvelyedbe, akor a hüvely falán lévő érzékeny bőrt egészen biztosan felsérti, ha mázlid van, akkor csak mikrosérülések keletkeznek, ha nem, akkor komolyabban is kidörzsölődhet. Gondolj bele, hogy egy nem steril valamivel felsérted a bőröd... Ha nem akarsz rendszeres látogatója lenni a nőgyógyászatnak, vagy esetleg hónapokig antibiotikumon élni, amit majd a hüvelygyulladásra írnak fel, akkor nem javasolnám. De persze a te döntésed, mindenki azt tesz a testével, amit akar... Ha azért szeretnéd használni, mert természetes, akkor csak úgy mondom, hogy a tampon pamutból van, az is teljesen természetes. Néha megdöbbentenek ezek a kérdések, de végülis ezért van ez az oldal. Hátha te is jobb belátásra térsz, akkor már megérte...
2013. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg a soft tampon? Tengeri szivacsot mondjuk én sem dugnék fel.

Viszont a soft tampont szexshopban meg tudod venni. Többféle van belőle, talán tudnak neked segíteni kiválasztani a legszimpibbet. Van síkosított, és van száraz is, természetesen egyszerhasználatosak. Közvetlenül a méhszáj elé kell tenni, azt meg-főleg mensi idején, simán eléred az ujjaddal. Ha nem tudod kivenni, segít a párod, de ha egy picit nyomsz, mintha pisilnél, akkor lejjebb fog csúszni.

2013. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!