Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell alkalmazni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell alkalmazni a tengeri szivacsot menstruáció alatt, ha szexelni is akarok?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet eltávolítani utána? Erős vérzésnél sem érzékeli a partner? Tudom, a "hivatásosok" is a szivacsot alkalmazzák olyankor.
2012. jan. 18. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
én szivacs nélkül is bevállalom
2012. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
kizárólag a földközi tengerben működik
2012. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
értem, csak vannak olyan helyzetek, amikor nem lehet anélkül...
2012. jan. 18. 14:50
 4/19 pqpqpq ***** válasza:
36%

sok szexmanias...

egy par napot nem birtok ki dug.as nelkul

mondjuk en se... :)

2012. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérni, csak olyan válaszoljon, akinek van tapasztalata. A fárasztó kommentekhez nincs kedvem. Fontos lenne, köszi.
2012. jan. 18. 14:52
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Szivacs??? LOL


Ha nem bírjátok ki dugás nélkül, akkor dugjatok, utána irány a zuhany.


Nagy élvezet lehet úgy dugni, hogy bent meg szivacsa van...

2012. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Simán fel nyomod...le venni meg van rajta egy "lyuk" és úgy..ne kattogj nem marad benned nem enged át semmit...nyugodtan elmehet benned.Ha meg érez valamit az csak az első berakásnál lehet...de az anyaga olyan h péniszen se okozon semmi problémát..nem fog át vérezni sem a pasi rájönni :) 4 nél többször ne használd...


UI:Egy hivatásos Válasza.

2012. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sory elfelejtettem...nyomsz egy nagyot (ha naon fent van) vagy úgy is szoktak h zuhany rozsát le tekered és ki "öblíted magadból" ahogy tele megy vizzel ki csuszik..(nem faj)
2012. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na végre, köszönöm az első értelmes választ! Mert azt ugye mégsem írhattam ki, hogy most indul virágzó karrierem a hivatásosok közt, mert akkor azon lovagoltak volna válaszadás helyett... Mégegyszer köszi!
2012. jan. 18. 16:37
 10/19 anonim ***** válasza:
Minek oda szivacs, meg ilyenek? Beálltok a zuhany alá, és szedjed:DD
2012. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!