Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum kúra után hüvelyi...

Antibiotikum kúra után hüvelyi fertőzés? Mással is előfordult már?

Figyelt kérdés
Fogorvos írt fel nekem 1000mg -os Augmentin tablettát .A doboznyi gyógyszer beszedése után kellemetlen nőgyógyászati tüneteim lettek . A párommal is éltünk házaséletet ,a tüneteink utána egyszerre jelentkeztek (égő érzés ,viszketés ) .Arra gyanakszom ,hogy a gyógyszer kiírtotta a teljes baktériumflórát a hüvelyemből,így összeszedtem egy jó kis gyulladást /gombát ,amit így a párom is elkapott .A páromnak külföldre kellett utaznia a telefonba mesélt nekem a meglévő tüneteiről .Én magamnak vettem canesten combit ,javasolhatom neki is ugyanezt ,hogy a kenőccsel kezelje magát ? Köszönöm !

2013. okt. 1. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nyugodtan. Férfiaknak az anatómiai viszonyok miatt elég szokott lenni a kenegetés. Viszont Te vegyél a Canesten után lactobacillust,tejsavat tartalmazó kúpot és használd el azt is,h helyreállítsd a hüvelyflórádat.
2013. okt. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen ez teljesen normális így. Az orvos ajánlhatott volna neked baktérium flüra helyreállítót is! Gyogyszertárba menj el, ott majd adnak neked!
2013. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) Igen ajánlhatott volna ,de nem tette és nekem sem jutott eszembe ,hogy ilyen probléma lehet . Ez van ,túl leszünk ezen is ;-) !
2013. okt. 1. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Augmentin mellé már alapból feliratom a nodokimmal a gyógyszertári kikeveros kupot. Sajna nekem a tejsavas dolgok nem használnak egyáltalán, hiába próbálom megelozni a bajt.
2013. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És perorálisan is használj probiotikumot.
2013. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez teljesen általános, nagy többségünk így jár először. Szomorűnak tartom, hogy az orvos nem figyelmeztet minket!
2013. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!