Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihez forduljak? Felfázhattam,...

Kihez forduljak? Felfázhattam, vagy egyéb fertőzés?

Figyelt kérdés
Pár napja fáj az alhasam, főleg vizeletürítésnél,és mindig úgy érzem, hogy teljesen nem sikerült kiüríteni a hólyagomat. Emellett hüvelyi folyásom is van, hol bő és híg, hol sűrű fehér. (Ja és jelenleg nincs párkapcsolatom, szóval szexuális úton terjedő fertőzések kizárva) Felfázhattam? Nőgyógyászhoz, urulógushoz forduljak? Vagy előbb mindenképp háziorvoshoz? Esetleg várjak pár napot és házi praktikák addig? (Tudom ez utóbbi nem a legjobb megoldás, de iszonyat kevés idő jut magamra, állandóan rohanok.)
2013. okt. 1. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb háziorvoshoz menj, de ha szakorvosról van szó, akkor urológushoz.
2013. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A folyás miatt nőgyógyászhoz, lehet az okozza a vizelési problémákat is, esetleg ha ó javasolja utána menj urológoshoz is.
2013. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat és igyekszem mielőbb eljutni dokihoz.
2013. okt. 1. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a folyásoddal is gondok vannak nőgyógyászt javaslom, ő a hólyagodra is írhat fel gyógyszert. Ha csak sokára kapsz időpontot, akkor viszont mindenképpen menj el háziorvoshoz, ő majd kikezeli a hólyagodat, ha fertőzésed van, így kivárni is könnyebb az időpontot.
2013. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2013. okt. 1. 17:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok, mikor utoljára dokinál voltam csak hasi uh-t csináltak, de akkor persze nem emiatt, hanem nagyon erős menstruációs görcseim miatt kerestem fel. Most mire számíthatok? (Utálok dokihoz járni, ritkán is megyek (évi 1-2 alkalom), kissé félek is a vizsgálatoktól, ha vkinek van tapasztalata örülnék, ha megosztaná...
2013. okt. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!