Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázhattam vagy valamilyen...

Felfázhattam vagy valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés

Már egy pár napja néha éreztem, hogy csíp amikor pisilek. De ma egész nap csíp és úgy érzem nem tudok annyit se pisilni amennyit kellene. Vettem az előbb egy ülőfürdőt, de még semmi hatás mostmár pisilés nélkül is úgy érzem mintha csípne. Akinek volt már ilyen vagy van valami ötlete írjon.

22 hetes kismama


2009. szept. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon úgy hangzik mint egy felfázás! Amit tehetsz, hogy jó sok folyadékot iszol a napokban, de mindenképpen menj el dokihoz, mert a felfázást baktérium is okozhatja és azt meg kezelni kell! A sok folyadék meg enyhíti majd a tüneteket mert kimossa a vesét.... igyál meg egyszerre jó 3dl- és sűrűn...

2009. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma voltam a védőnőnél, de nem nagyon hatotta meg a problégmám a dokim meg csak a jövő héten lesz mert külföldön van konferencián. A barátnőm canestent javasolt de nem tudom jó lenne-e?
2009. szept. 3. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hugyuti fertőzésnek hangzik inkább. Menj el a háziorvoshoz, ő is tud szerintem felírni valamit, vagy legalább laborba beutal.
2009. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!