Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből lehet tudni hogy valaki...

Miből lehet tudni hogy valaki menstruálni fog? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket normális választ szeretnék! az igaz hogy a hirtelen növés is?? Mert tavaly 4. Voltam a tornasorba most meg 2. de 6.-os vagyok 12/L
2013. okt. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%

Ez még nem jelent semmit. :) Ezek kb. :

- szőrös vagy alul és a hónod is

- kb 2 éve van fehér folyásod

- kb 2 éve nő a melled

2013. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. számú tünet: puncival születik
2013. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Igen a hirtelen növekedés is előjele, hisz hormonális úton zajlik le ebben a korban minden. A melleid is elkezdenek nőni és pattanás is lesz az arcodon. Emlékszem amikor nekem először megjött, akkor 12 éves voltam, Abban az évben nagyon sokat nőttem (kb 10-15cm) a melleim is elkezdtek nőni, az arcom pattanásos lett. Nekem az első menstruációm előtti nap rettenetes alhasi fájdalmaim voltak. De ez ember függő. Pl nővéremnek semmi baja nem volt. Eleinte nagyon össze-vissza jött meg, de ez is berendszereződött. Az évek során észre vettem az apró jeleket amik minden egyes vérzés előtt megjelennek rajtam. Pl Felpuffad a hasam, feszesebb a mellem, 2-3 mélyen ülő pattanás és erős alhasi fájdalom.

De adnék egy nagyon jó tanácsot. Anyukáddal beszélgess erről. Ő is eltudja mondani a tapasztalatait és mindig tud segíteni.

19L

2013. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak mondom hogy mind ez megvan!
2013. okt. 1. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló igen azzal születtem 4 köszönöm a válszt és igen van pattanásom de csak ritkán szokott görcsölni a hasam, nem tudom mikor szokott lehet többször de én már annyira megszoktam hogy észerese veszem
2013. okt. 1. 19:46
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és 3 éve nő a mellem és 3 éve van kb folyásom!!
2013. okt. 1. 19:46
 8/8 anonim válasza:
Akkor hamarosan megfog jönni, de ne izgulj ezen, mert az ront a helyzeten és akkor később jön meg! :) Élvezd gondtalan napjaid, gyermekem! xD
2013. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!