Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » (véres széklet stb. ) Milyen...

(véres széklet stb. ) Milyen betegség tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Pár honapja észrevettem magamon hogy néha véres a székletem.Utána olvastam és nem tünt olyan fontosnak hiszen azt gondoltam hogy felsértett vmi és ennyi a bajom. Viszont mostanában felfigyeltem rá hogy van hogy felvagyok puffadva, és kakilnom kell. De kaki helyett ilyen átlátszo valami jön, és utána a kaki, vagy másik esetben pukizok csak de mikor pukizok a wc-n akk véreset. Minek a tünetei lehetnek ez? Nem aranyér mert egyáltalán nem fáj meg semmi.Légyszives olyan válaszokat amiknek hasznát vehetem.Tudom hogy orvoshoz kellene mennem hiszen ti nem tudhatjátok a bajt, de szeretném tudni hogy másnak volte már ilyen gondja/baja.Köszönöm a válaszokat előre is.

18L


2013. szept. 15. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdj tej és gluténmentes táplálkozással (AZONNAL) és el kellene menni orvoshoz, beutalódni gasztroenterológiára hogy beléd nézzenek nincs-e valami baj.


Amit én írtam, az a jó eset, a sz.ar kaja szép lassan kinyír, de ez kezelhető.. normális étkezéssel, pik pakk helyrejön. De esetleg lehetnek nagyobb gondok is, ezért kezdj el odafigyelni rá mit eszel, és indítsd el az orvosi procedúrát is.. ha rendbe jössz, akkor legfeljebb hagyod a kivizsgálást..

2013. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Polip, bélgyulladás, állandó székrekedés is okozhat ilyen tünetet. Én nálad a székrekedésre tippelnék, mert olyan szokott "átlátszó valami" (váladék egyébként) jönni előtte/utána. Viszont ha már konkrétan vért pukizol ott elég nagy lehet a gond, minél előbb keress fel egy belgyógyászt.
2013. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Vérhas.
2013. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Gyomorfekély
2013. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvossal kellene beszélned. Háziorvos és ő majd tovább küld, ahova kell.
2013. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!