Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatért a fertőzésem, mit...

Visszatért a fertőzésem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam orvosnál mert kellemetlen szagú fogyásom volt, és viszkettem odalent. A doki egy gyorsteszttel azt álapította meg, hogy bakteriális fertőzésem van. Kaptam rá betadinos kúpot a tünetek utána már csak nagyon enyhén és ritkán jelentkeztek.


Nem tudom van-e köze hozzá de 2 hete légúti betegségem volt és antibiotikumot kaptam rá, azóta sokkal rosszabb helyzet, a viszkető, csipő érzés zavarja a mindennajaimat.


Az orvoshoz több mint 1 hétre kaptam időpontot,ráadású pont most van meg, mi tehetnék hogy addig is javíthassak a mostani állapoton?



2013. okt. 1. 20:34
 1/8 anonim válasza:
Irrigátoros hüvelyöblítést javaslok valamilyen direkt erre a célra szánt (például betadinos) pezsgőtablettával. Egyébként hány éves vagy, és voltál -e pasival a fertőzés első megjelenése előtt?
2013. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A javaslatom nem gyógyír, viszont átmenetileg jobb a semminél! Sőt, átmenetileg a legjobb választás lehet. De talán a sima Colpo cleaner is segít.
2013. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 és még nem voltam senkivel
2013. okt. 1. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció ideje alatt semmiféle helyi gyógyszert, kenőcsöt, kúpot nem lehet alkalmazni! Várd meg, míg elmúlik! Ez fontos.
2013. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Erre kifejezetten jók az alkagin termékei. Keress rá szívből ajánlom, ráadásul vény nélkül kapható , csak természetes anyagokat tartalmaz, így nem borít fel semmit odalent :-)
2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De menses idején ezt sem lehet alkalmazni! Meg irrigálni se meg semmit!
2013. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, azt máshol is olvastam, hogy semmit sem lehet használni mensi alatt, megvárom a végét (2-3 nap) és utána
2013. okt. 1. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumot MINDIG hüvely ph helyreállítóval együtt kellene szedni!
2013. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!