Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el évek óta a...

Miért nem múlik el évek óta a bakteriális fertőzésem?

Figyelt kérdés

Antibiotikumok tömkelege, pro és prebiotikumok, partner kezelése, fokozott figyelem a higiéniára mind megvolt.


Lehet emésztőrendszeri probléma, hogy mindig felülfertőződök? Ki volt hasonlós heéyzetben? Mitől javult meg?


2013. aug. 17. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hormonális fogamzásgátlást használsz?
2013. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont az Alkagin fb-jén olvastam most egy cikket erről, rengeteg nő van ebben a helyzetben :/
2013. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy orvosnak sincs épkézláb ötlete?
2013. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rezisztens törzsed van, vagy van egy jól eldugott fertőzésforrásod, akár testi góc is, amit az antibiotikumok nem érnek el.


Kellemetlen dolog.

2013. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvost váltanék!
2013. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem szedek hormonális fogamzásgátlót.

Több orvost is elfogyasztottam már sajnos.

Mindig volt tenyésztés, tehát mindig a megfelelő gyógyszert kaptam.

2013. aug. 17. 21:44
 7/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Sajnos én is évek óta küzdök vele és nem tudnak vele mit kezdeni az orvosok. Sok nő van ezzel sajnos így. Egyszer sajnos gombám van, ha elmúlik a gyógyszerektől akkor pedig felfázok. Arra felírt gyógyszerek legtöbb mellékhatása pedig a gomba. Csak sajnos nagyon megrontja a párommal a szexuális életünket.


Itt egy kabaré erről: http://www.youtube.com/watch?v=OF4fJbEvKF4


:)

2013. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Máshol ajánlottak immunerősítőnek egy bizonyos tablettát, a nevére nem emlékszem, de a lényege az, hogy nem kórokozó baktériumok vannak benne, amiket megtámadhat a szervezet, így erősödhet a védekezése. Bár eléggé drágának mondták.


Addig meg állandóan pótold a mikroflórát, ha antibiotikum miatt muszáj, de ha nem, akkor is.

2013. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!A gyógynövényeket próbáltad már: immunerősítés, természetes antibiotikumok, vírus, gomba ölő hatás stb?Ha ennyi ideig nem tudtak segíteni a gyógyszerekkel akkor mindenképpen érdemes lenne.Sok jó tapasztalat van velük.Mielőbbi jobbulást!
2013. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már próbáltam :/
2013. aug. 30. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!