Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, lehet hogy hüvelyg...

Mit tegyek, lehet hogy hüvelygombám van?!

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve. 2 napja állandóan viszket a hüvelyem. Viszket, szúr és talán kicsit meg is van duzzadva. Nem tudom mit tegyek. Mindössze 13 éves vagyok, orvoshoz nem tudok így menni, mert anyának nem merem elmondani. Valami házi praktikát szeretnék kipróbálni. Esetleg a Canestem Combi jó erre? Kérlek, segítsetek. Fogalmam sincs mit tudok tenni.

2013. szept. 30. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Canesten jó, de mivel nem tudhatod valóban gombás fertőzésről van-e szó ezért jobb lenne ha látna egy nőgyógyász! A viszketés csak egy tünet, ettől még lehet kevert fertőzés, és ebben az esetben hiába a Canesten. Anyukádnak pedig ne félj elmondani, ez sem más mint egy nátha vagy egyéb betegség! Hidd el anyukádnak is volt már ilyen gondja, ha valaki, akkor ő meg fogja érteni.
2013. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jó LEHET,de ez nem biztos. Orvos jobb lenne,már csak a korod miatt is. Nem szabad elnézni egy fertőzést.
2013. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnek már volt ilyen gondja, megsúgom. :) Bárhol el lehet kapni, pláza mosdóban, etc.

Mondd el bátran anyukádnak. Nincs házi praktika, de mivel fiatal vagy, kérdezd meg anyukádat. Valószínű el fogja mondani mivel kend be, és el fog múlni. Nem kínos vagy gáz, hiszen ez olyan, mint bármi más betegség. Hisz ő már mindenhogyan látott, anyukáról beszélünk. :)

2013. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nincs házi praktika --- tessék elmenni a gyereknőgyógyászatra! vagy legalább a gyermekorvosodhoz!
2013. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha Canestennel bekenem, akkor probléma lehet belőle? Mert nem szeretek ilyeneket megbeszélni senkivel. Ezért, inkább magam próbálok cselekedni.
2013. szept. 30. 22:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Romlani nem fog tőle,sőt a panaszaidat biztosan csökkenti,de a teljes gyógyuláshoz az kevés.
2013. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ha esetleg nem gombád van, akkor simán elszaporodnak a baktériumok, vagy ha valami canesten-rezistendsz vackot kaptál el akkor a gombák is új lendületet kapnak vagyis igen,lehet rosszabb - sőt az is lehet, hogy a tüneteid javulnak, aztán lesz rosszabb...mindenképpen jobban jársz anyáddal vagy a dokival
2013. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nagyon ideges vagyok.

Sok helyen olvastam, a Canestent, hogy jó. Bekentem. Ha jobb lesz, és elmúlnak a tünetek, akkor szerencsém van, ha nem, akkor beszélek anyával. Köszönöm mindenkinek, aki segített!

2013. szept. 30. 22:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan gombád van, amire a Canesten jó! Ezt ne szégyelld Anyukád előtt, hiszen szinte minden nőnek lehet élete során legalább egyszer hüvelygombája, és erről senki nem tehet. Ha viszont nem megfelelően van kezelve, abból nagyobb baj is lehet, és ha egyszer tényleg olyan gombád lesz, amire a Canesten való, nem fog használni, mert hozzászokik a szervezeted. Csak orvos tud biztosat mondani.
2013. okt. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Igen, a Canesten combi 90%, hogy segíteni fog. Ártani biztosan nem, szólj anyudnak és próbáld ki!
2013. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!