Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikogal hüvelykúp, mi a...

Mikogal hüvelykúp, mi a tapasztalat? Nem tudom mi bajom van, help!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Augusztus eleje-közepe óta erős fájdalmat éreztem a derekamban + sárga folyás. Akkor nem hittem, hogy összefügg, de amikor szeptember elején meg kellett volna jönnie, nem jött. Ezért el is mentem dokihoz, azt mondta nem vagyok terhes, szerencsére. Lehet összefügg a kimaradás a derékfájásokkal?


A derékfájás szerencsére elmúlt TELJESEN, de a sárga folyás megmaradt ami aggaszt. ("leves" szerű) Kaptam rá Mikogal 300 mg-os hüvelykúpot, 3 napos, a 2.-nál járok, de eddig nem tapasztaltam javulást. ---> Lehet akkor ez nem is gombás fertőzés, hanem összefügg a múlt havi deréktáji fájásokkal, valami gyulladás lehet esetleg?


Valaki járt már hasonlóan? :( Mik a tapasztalatok a Mikogal kúppal? Kinek mi használt gomba ellen??

Köszönöm előre is a válaszokat!!!



2013. okt. 2. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
2x használtam a Mikogal kúpot, de én úgy emlékszem a 6 db-ost kaptam. Nekem használt mindig. Súlyos fertőzésnél kaptam mellé az Orungal tablettát is, Pimafucort krémmel pedig kívülről kellett kennem vékonyan.
2013. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!