Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumtól késhet a menzesz?

Antibiotikumtól késhet a menzesz?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladás miatt 1 hétig antibiotikumot szedtem... fogamzásgátlót is szedek.. viszont az antibiotikum kúra alatt semmi nemi aktus sem volt.. szal baba nem lehet... már az 5. napon járok és még mindig nem jött meg.. pedig a 3.napon kellett volna megjönnie....

2013. okt. 2. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum befolyásolja a fogamzásgátlót, így okozhat csúszást.
2013. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem csak a kúra alatt, hanem abban a ciklusban egyáltalán nem szabad kiegészítő védekezés nélkül együtt lenni, mert teherbe eshetsz így.
2013. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt én értem, de létezik hogy emiatt ki is marad a vérzés?
2013. okt. 3. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
elvileg kimaradhat, de ha voltatok együtt antibiotikum kúra után de még a kovetkezo level előtt, akkor feltétlenül csinálj tesztet.
2013. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem voltunk...és remélem jövő hónapba már normálisan lesz.. most már ebbe a két napba nem hiszem h megjönne
2013. okt. 3. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!