Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan oldjam meg, hogy ne...

Hogyan oldjam meg, hogy ne ázzak át a suliban?

Figyelt kérdés

Általánosban meg tudtam oldani, de most kicsit neccesebb. Tegnap este jött meg, nem igazán tudom eldönteni, hogy meddig számoljam. 5 napig szokott tartani, akkor most csütörtökig fog tartani?

A gimiben 10 percesek a szünetek, az órák pedig össze-vissza vannak az egész épületben az alagsortól a 2. emeletig. Már azzal elmegy az idő, míg egyik teremből átmegyünk a másikba, főleg, ha még nem is ismerjük eléggé a terepet. Óra közben nyilván nem engednek ki. Hétfőn pedig 8 órám lesz, ami azt jelenti, hogy 15:30 körül érek haza. Köztük tesi is, ami tovább bonyolítja a helyzetet.

Van-e valami módszer, hogy megússzam anélkül, hogy foltot hagynék magam után? A tampont már próbáltam, de az istenért sem sikerült felrakni, de még próbálkozom. Vagy valami, ami gyengítené? Egyéb ötlet?

Előre is köszönöm!

14/l



2013. szept. 29. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj nappal is éjszakai betétet, és vegyél egy szorosabb, de még kényelmes bugyit.
2013. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éjszakai betét nincs itthon, de a legvastagabb betétet szoktam használni. Még körülnézek a lakásban. Csere nélkül nem tudom meddig bírja, még nem "próbáltam", de szerintem nem tudnám kihúzni vele a napot. A plusz zsepi vagy vatta nem segítene, ugye? Esetleg tudna valaki a tamponnal kapcsolatban segíteni?
2013. szept. 29. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a tampont ajánlom. Az a lényege, hogy ne izgulj közben, mert annál nehezebb feltenni. Én már hatodikban kipróbáltam. Estefele itthon. Alig mertem megpróbálni. Aznap estig még nem tudtam leülni, csak állni vagy feküdni. Anya direkt kicseszett velem: menyjél már le a palackozottba! Le is mentem. Igyekeztem, hogy ne járjak úgy mint egy pingvin. Másnap amikor újra beraktam, már nem is fájt. Elsőnek is csak azért, mert
2013. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nyomtam fel eléggé. Nyugodtam próbálkozz meg vele, mert elvégre ha nem tudnád feltenni, akkor nem találták volnna ki a tampont, úgyis sikerülni fog. Addig ne vedd ki, amíg nem elég véres, hogy könnyen kicsússzon. Kivéve, ha több mint 8 órán keresztül bent volt. Ha mégsem válik be, akkor nem tudok mit ajánlani. Gyűrj össze egy zsepit, és tedd oda a hüvelyedhez. Egyébként ha nem lehetne megoldani, hogy ne lehessen elmenni szünetben vécére, akkor már mindenki véres szaros és pisis nadrággal mászkálni a gimiben.. :)
2013. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az osztályban van rajtam kívül még 12 lány. Sosem láttam őket kimenni vécére.:) Mindig együtt volt az egész osztály. Tényleg nem mentek ki. Valahogyan nyilván meg kell tudni oldani, nem tudom hogyan, mikor csinálják. Mondjuk, az órák után, délután szokott nagy lenni a vécében a forgalom, ez sem lehet véletlen.:)
2013. szept. 29. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
(előző vagyok) :D ja.. én még nem kezdtem el a középiskolát, de ha megyek, akkor remélem lesz alkalmam arra, hogy megforduljak párszor a vécében, főleg, hogy nekem amúgy is erős a vérzésem.. :)
2013. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, kibírod-e az egész napot, mivel a betétet is 6 óránként max. cserélni kell!!!!!! Minden lány cserél betétet iskolában, nem kell emiatt aggódni.
2013. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok simán pisilni se szokás? Tesi előtt átöltözés közben? Egész nap egyrakáson vagytok, és árgus szemmel nézitek egymást? Biztos pelenkát használnak. Nincs ebédszünet, nem jártok büfébe? Miféle iskola eZ??? Még 10 perces szünetbe is bele kéne férnie, Nem hiszem el, hogy 3 perc alatt nem jutsz el az egyik termből a másikba.
2013. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!