Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon felfaztam! Szo szerint...

Nagyon felfaztam! Szo szerint vert pisilek es nagyon faj! Mit csinaljak hogy gyorsan elmuljon? Doki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!
2013. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Doki mindenképpen.
2013. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jo... Korzeti holnap delutan van... Ugyelet van de 35 km az elso ugyeletes gyogyszertar...
2013. okt. 3. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Mekkora probléma!

Én is így voltam múltkor. Igaz, nálunk csak 25 km-re volt a város, de én fogtam magam, felültem a buszra és elmentem a gyógyszerért. Tudod ki szenvedett tovább!

És ha 35 km-t kellett volna buszozni, az is belefért volna. Amúgy ha van egy ismerős, vagy rokon, akinek van autója, akkor előbb megjárjátok.

2013. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igyál jó sok teát.Legjobb a kamilla,de jó a sima is csak forró legyen és legalább 1-2 liter.Holnap meg írány a körzeti orvos.
2013. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a normalis valaszokat!

Nem varosban elek itt nincs olyan hogy buszra pattansz es irany horany...

Itt este 3 orankent jar busz... De semmigond... Van kocsi.. Parom van vele ejfel mire hazaer? Szeretnel meg tudni vmit a csaladi eletunkrol vagy tudsz korrekt modon valaszolni nem ugy mint egy rossz videki sutyerak?

2013. okt. 3. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!