Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a franc van velem?

Mi a franc van velem?

Figyelt kérdés
Erős hüvelyfolyásom van már időtlen idők óta, többször voltam nőgyógyásznál, akik fel-felírtak valamit, ami nem használt. A legutóbbi már egész szalonképes, csináltatott tenyésztést (ami neg. lett gombára és bacira is), írt fel Kliont (kúp), ami először baromira égetett/csípett/mart, de pár nap után elmúlt. Most lett vége a kezelésnek, ma már nem használtam, de egy vékony barna csíkot megint láttam a bugyin. Ráadásul most kipirosodott és fáj a végbelem környéke is (eddig ott sem bajom nem volt), ÉS onnan is folyik valami fehér. Fehér. Mi tud folyni a végbélből, ami fehér? És miért? A Klion okozhatott ilyet azzal, hogy oda is hátrafolyt?

2013. okt. 4. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,h nem bírod a Kliont és szépen begyulladt tőle a gáttájékod környéke is.
2013. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem ugyanannál a nőgyógyásznál voltál.

Ha igen, akkor válts másikra.

2013. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dobd ki azt a szart és helyette cickafarkfűvel kezeld!


Érdekes, hogy mindenki azt a szar vegyszereket használja utána meg itt sír, hogy mennyi új betegsége lett.

2013. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amióta serdültél volt erős hüvelyfolyásod? Semmi más panasszal nemtársul/t? Akkor az a te normális rended, nem is kellett volna beleavatkozni. Van aki észre sem veszi, hogy van folyása, van akinek meg állandóan cserélgetni kell a tisztasági betétet. Mint pl nekem. Sokan mondták, hogy felírtak ezt vagy azt folyásra, de nem változott. Hát persze, mert nem fertőzés eredménye, hanem annak, hogy az illető így működik.

Viszont ez, hogy a végbeled is váladékozik, ez totál nem normális, azonnal keress fel egy másik orvost!

2013. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én letenném a helyedben az antibiotikumokat és csinálnék egy tejsavas hüvelyhám visszaállító kúrát. van egy ilyen szer, sajnos nem emlékszem a nevére, de nagyon jó: a lényeg, hogy egy hétnyi kúra van benne, és kis tubusokkal, és a tubusból kell felnyomni magadnak éjszakára. Nyilván tönkre van téve teljesen a hüvelyhámot, nincsen saját védekező rendszere. Másik lehetőség, a Cikatridina nevű hüvelykúp. Ezt is éjszakára kell feltenni és úgy működik, hogy elősegíti a hüvelyhám természetes gyógyulását, regenerálódását. Hagyd abba a gyógyszerezést és próbáld ki ezeket. És ami még nagyon fontos, hogy engedd el ezt a dolgot, ne agyalj ezen, mert ezt is elősegíti a betegséget. Ez bizonyítottan így van.
2013. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!