Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a franc van velem? Fontos!

Mi a franc van velem? Fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon szúr a mellkasom már reggel óta olyan közép tájékon kicsit ballra, még a csúz is kivert. Mi lehet ez? Közrejátszhat az hogy nagyon fel vagyok fázva és a nyaki nyirokcsomóm bal oldalt kicsit meg van duzzadva?
2013. aug. 2. 21:10
 1/6 anonim válasza:

Ez aztán a szerelem meg a szex.

DOKI!

2013. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hívd az ügyvéded és gyorsan írj 1 végrendeletet !!
2013. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs tudom én de itt járnak a legtöbben és nagyon ki vagyok kattanva már tőle... Egész nap fájt és sajnos dolgoznom kell, nem tudok szabira menni:(
2013. aug. 2. 21:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Megírom a testámentumot azthiszem:)
2013. aug. 2. 21:14
 5/6 jozsko válasza:
Szerintem is doki, mindhogy az egeszseged fontossab masnem kérhetsz hosszabb szunetet es elugorhatsz abban. Vagy elmehetsz az ugyeletre. Tudom hogy nem vészhelyzet de ha maskor nincs idod miert nem vennének be. Kivizsgal letudod es egy gondal konyebben kelhetsz holnap reggel
2013. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok én külföldön dolgozom és 3 hét múlva tudok hazautazni :( sajnos a mai pénzügyi helyzetben nem engedhetem meg magamnak hogy kirugjanak, mert nem találnék munkát, az öregeket meg a hugomat kiraknák a lakásból, meg had ne soroljam:( lehetséges hogy beszorult a levegő vagy ilyesmi?:(
2013. aug. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!